Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Praha 3 - Jarov (Žižkov) - možnost připojení k intzernetu

Praha 3 - Jarov (Žižkov) - možnost připojení k intzernetu

Praha 3 - Jarov (Žižkov) - možnost připojení k intzernetu

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

<b>

Může mi, prosím někdo poradit, jak se připojit na internet v Koněvově ulici na Žižkově v Praze ? Ráda bych vysokorychlostní internet UPC, ale již vím, že nelze. V domě je kabel, firmy catr, ale pomalý s FUPem. Co wifi, máte zkušenosti ?

Děkuji.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Na Žižkově by mělo být pokrytí WiFi WWW.VASESIT.CZ, mají internet od 210,- Kč a nemají FUP. Tel. 844 544 544.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jsem tez u firmy Catr a mam pripojeni:
IP (host): 77.87.233.5 (ip5.c2.catr.cz)
Datum a čas: 06.11.2007 19:13

Download: 9,493.78 kbit/s (1,186.72 kB/s)

Upload: 3,838.01 kbit/s (479.75 kB/s)

Web odezva: 5.2ms9.4ms20.6ms
Stabilita: 79.3 %

a jsem spokojen (FUP? - zkuste si zmerit prenasena data...). Opravdu si myslite, ze nekde ziskate jeste vyssi rychlost a to jeste zdarma?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

pane michale, mohl byste mi prosim rici jaky ze to mnate tarif ?? na jejich strankach newidim nic se 4Mb uploadem.

neni to jenom testovaci provoz ?? a i u nejdrazsiho tarifu je fup 40GB co je dnes smesne a vy ho nemate ?? dekuji za vysvetleni

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

http://rychlost.cz/sys/result/91.197.118.74/1209066134/e83a8b885b/ proti mistnim nabidkam DSL je to jina liga. za 990 asi v okoli nic lepsiho neni. Snad to vydrzi a se stoupajicim poctem klientu se to postupne nezasere..

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.