Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Most - rychlý upload

Most - rychlý upload

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

HLedám připojení v mostě s rychlýp uploadem. ALespoň 4mbit (512 kB/s). Díky za tipy!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

No tak kabelovka ani ADSL nejde. Pribuznej tam ma společnost S*o*f*t*e*x (jeom ochrana * tam samozrejme nepatri), má pevný pripojení po Lanu. Jede mu to od 8mbps po 24mbps a to symetricky. Dmnce je ten 10GB FUP. Ale za 350kč je to porad dobry. Pripadne zkus www.w*m*s.cz. To je wifina.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Přeji dobrý den. Jsem z Mostu a chtěla bych zrušit internet od Karnevalu a prosím o nabídntí vaší služby. Platím 674 kc.Můžete mi poradit? Děkuji předem. Mlejová.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

No ja nevim bejt vámi tak si ten internet nechám, pouze si prevedu tarif na nějakej z nabídky UPC. Kabelovka je kvalitni internet, a hlavne je bez FUP

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

nechci ti brát vítr z plachet,ale ty si optický Softex ještě nezkoušel asi,protože jinak bys nemohl chválit Karneval(UPC).10 GB FUP je pro normální použití naprosto dostačující a rychlost down i up je bezkonkurenční,za 340kč/m.Neznám snad nikoho kdo si Karneval chválí,jen třeba nemá jinou možnost připojení.Připadá my že pro UPC pracuješ a za dobrou radou vězí "dobře" uzavřená smlouva.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

tak to nevím, kde žiješ ty, ale softex jsem měl a už bych ho nikdy nechtěl! služby hrozný (když si neví rady s problémem tak to svádí na uživatele), nedoporučuju nikomu. Jedu na KKnetu a nemohu si ho vynachválit, cenově stejný jako u softexu a je to neomezený (sice s FUP, ale neomezený)

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.