Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Připojení v Doubravě u Karviné

Připojení v Doubravě u Karviné

Připojení v Doubravě u Karviné

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Chtěla bych si pořídit internet v Doubravě u Karviné, psala jsem dotaz již v březnu a byl mi doporučen pouze jeden - Linked. Zkusila jsem to teda u nich, ale neobtěžovali se ani přijet přeměřit, zda by to v našem domku šlo zapojit, tak zkouším dotaz znovu, jestli mi někdo může poradit nějakou jinou možnost. Díky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Firma Linked.cz změnila majitele, jsme ochotni Vás připojit, můžete podat žádost k připojení na stránkách www.rapidnet.cz nebo telefonicky na čísle 774546533.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Já jsem chtěla objednat internet v červnu v prodejně na náměstí v Karviné,zapsali si adresu a že příjdou lokalitu přeměřit. Technik mi jenom zavolal, jestli vidíme na věž na kostele v Doubravě a jestli ne, že nemá cenu to přeměřovat,že to stejně nepůjde a bylo vše vyřešeno.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Linked vžádnem připadě-časté vypadky a velmi kolisavá rychlost

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

tak nevim, kde jsi pripojeny, ale o castych vypadcich nic nevim. delam si statistiku dostupnosti provideru prostrednictvim nezavisleho subjektu http://www.monitoring-serveru.cz/ a pravda je takova, ze v soucasne dobe ma Rapidnet(Linked) nejlepsi dlouhodobou dostupnost z 3 mnou pozorovanych karvinskych provideru: Rapidnet 99.199%, Vejnet 98.911%, GC-NET 96.96%. ja myslim, ze k tomu neni treba nic dodavat.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.