Rychlost.cz Fórum Ostatní Jak upozornit ISP Wifi na spatnou kvalitu sluzeb

Jak upozornit ISP Wifi na spatnou kvalitu sluzeb

Jak upozornit ISP Wifi na spatnou kvalitu sluzeb

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravim zkusenejsi kolegy.

Chtel bych se zeptat, zda by nekdo nevedel, jak sepsat nejaky dokument na poskytovatele wifi pripojeni. Ze rychlost je takova jaka je mi je jedno, chapu ze to nejde garantovat.

Jde mi spise o to, ze dochazi k velice castym vypadkum site a pokud sit jede je ztratovost paketu a odezvy tak vysoke, ze se nenactou ani www stranky.

Chtel bych je nejak nakopnou aby se s tim neco udelalo. diky vsem

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj, a od koho máš vlastně to Wifi, kdo je poskytovatel? Třeba je v cestě nějaká překážka, třeba strom, nevím. Vidíš na poskytovatele? ... prý musí být přímá viditelnost na vysílač, pat to nejde zaručit. Zkus nejdřív zkontrolovat viditelnost a pak bych zkusil nejdřív jen zlehka zjistit u poskytovatele, zda je u nich vše v pořádku a zkus to prostě reklamovat, že to není stabilní, že to vypadává. Pokud nebudou chtít s tím nic udělat, tak to s nimi ukonči a neplať jim, jsou tu i jiní poskytovatelé.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

ahoj,

zkus slusne upozornit poskytovatele at to odstrani,pokud ne odejdi od neho.

Me take tvrdily primou viditelnost ale mam tu strom a jsem asi 1km od vysilace a s poradnou smerovou antenou to slape sice stala dvojku.

Dnes je prewifinovano a vzajemne se to mlati kord kdyz vsichni maji vsesmer.anteny za par stovek

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.