Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý den,

prosím o radu, jsme 3 osoby z jedne ulice a uvažujeme o koupi jednom ADSL připojení a podělit se o něj pomocí wifi. Na střeše mám nainstalované Ovislink WL-5450, zatím v režimu klient (jsem připojen do jiné wifi sítě). O co jde.

Je možné do tohoto AP zapojit ADSL modem s routerem, toto AP přepnout do režimu acces point a oba sousedy tak připojit pomoci wifi. Zvládne toto AP směrování 2 klientů? Nebo to směrování dělá až ten ADSL router??

Dále: umí (existuje?, jaký? model?) nějaký router mám na mysli přístroj který, když napřiklad koupíme linku 6Mbit rozdělit (omezit) pevně rychlost např po 2Mbitech na klienta?? (Jedná se o to, že jeden zapne stahovanání a sebere všechnu rychlost) a další si neškrtnou... (př: torrenty).

Díky moc, muj důvod je utect ze stavající síte kde nas je 40 klientů a máme adsl 5Mbit linku, router je sice PC ale stojí to za prd. Pochybuju, ze se s tímto dá zaručit garantovany 1 Mbit na hlavu :(. Pak to taky vypada :(((

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Este jsem zapomel kolikati decibelovku asi potrebuju antenu, vzdalenejsi soused je ode mne max 60 metru viditelnost 100%. A budou jim stacit ty antenky 3db (bobek) tusim dodavane s AP. Jeste jeden problem na strese mam smerovou antenu YAGI 15 db, je možné aby to fungovalo s touto antenou?? uhel o který jsou sousedi posunutí je tak 30 stupnu.. Dekuji

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Na vetsinu Ti neodpovim, ale mam doma router Asus WL-500g Premium, stah sem nejakej firmware a muzu podle ip(vnitřní) nastavit rychlost maximalni i minimalni, neco jako agregace, a funguje to, zkousel jsem to

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.