Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Potřebuji Internet a k tomu doporučení od vás

Potřebuji Internet a k tomu doporučení od vás

Potřebuji Internet a k tomu doporučení od vás

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Chtěl bych se vás zeptat, protože uvažuji o připojení k internetu, pro co bych se měl rozhodnout. Nepotřebuji stahovat žádné objemy dat, jde mi o to používat skype, rádio a občas něco stáhnout.Nejlepší by bylo bez FUP. Nevím kolik by mi na toto všechno stačíla rychlost co takhle 512kbit/s?

Přemýšlím do čeho jít.

Bud použít nějakého operátora, o2,oskar(jestli něco má),tmobile.

A nebo takové firmy v Chomutově jako je IBA (agragace 1:8,FUP není,garantovaná konektivita 128kbit/s / rychlost až 1MB, 380Kč) nebo GRAPE (podobné jako IBA za 450Kč) a nebo TVUJNET,LOSAN,CCENTER aj.

Každopádně to znamená mít navedený kabel do bytu a u některých platit za připojení (někteří u nás nejsou takže bych musel platit cca 4000Kč)

Takže potřebuji vaši zkušenost, jít do bezdrátu nebo drátu. Je pravda že mít nějakého mobilního operátora je operativnější, nicméně je to od nich dražšší. Byl bych ochoten dávat měsíčně tak 500Kč, víc ne. Můžete mi poradit z vašich zkušeností?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ještě připomínám že nemám pevnou linku,a nechci ji

 
od gonza
příspěvků: 19
IP: (zobrazit)

Tak jestli mas moznost kabelu tak pro me by to byla jasna volba. Na skypa potrebujes slusny pingy + stabilni, coz bezdrat nemusi bejt. Muze to bejt ruseny pocasim atd. Kamarad ma taky nejakej bezdrat asi za pětikilo a pingy 2000ms nejsou vyjímkou... Ty firmy co si psal, s tema nemam zadny zkusenosti, sem z prahy a mam upc a jezdi to dobre, pingy ve spice do 50ms a down 5120Kbit/s.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj. Měl jsem připojení v minulém bydlišti od NeroCom (nyní GrapeSC) a byl jsem hodně spokojený, jen občas se stalo, že se jim ping vyhoupl nad 100ms, jinak stále udrožovali do 7ms. V současné době jsem se přestěhoval a nemám jinou možnost než připojení od TvujNet a nejsem ani trošku spokojený. Platím za to stejně a ping se pohybuje od 60ms až do 200ms. Kdyby tu byl GrapeSC tak jdu k nim :(

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.