Rychlost.cz Fórum Ostatní Problémy /tedy i s internetem/je potřeba řešit od odshora

Problémy /tedy i s internetem/je potřeba řešit od odshora

Problémy /tedy i s internetem/je potřeba řešit od odshora

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mám návrh na reality show, na kterou bych se asi možná díval i já. Co takhle zavřít na půl roku, ale ne do vily, ale buď na statek s dobytkem nebo do nějakého pavlačáku, celé užší vedení ČSSD (Paroubek & spol.)s užším vedením , KSČ(M) etc. ...+ ODS (tj. Topolánek, Langr, Tlustý, Klaus, Jákl - jako šéf kanceláře) + Sládek, Železnýa Bobošíková (celkem tak 25 lidí). Žádnýho Velkýho Blba by tam mít nemuseli (bylo by jich tam dost i bez něj), program by si dělali sami - na statku by byl více-méně daný sám o sobě - kydáni hnoje a pod. (pro zpestření by ten statek mohl být bez elektriky a vodovodu), vzhledem k imunitě by měli všichni (většina) beztrestnost a mohli by se tedy i pozabíjet. Přeživší vítěz by mohl sestavit stínovou vládu do řádných voleb na jaře i bez voleb. :-))) POTAŽMO BY SE PROČISTILA SITUACE I NA TRHU S INTRNETOVÝM PŘIPOJENÍM :lol:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>BURAN</legend>Mám návrh na reality show, na kterou bych se asi možná díval i já. Co takhle zavřít na půl roku, ale ne do vily, ale buď na statek s dobytkem nebo do nějakého pavlačáku, celé užší vedení ČSSD (Paroubek &amp; spol.)s užším vedením , KSČ(M) etc. ...+ ODS (tj. Topolánek, Langr, Tlustý, Klaus, Jákl - jako šéf kanceláře) + Sládek, Železnýa Bobošíková (celkem tak 25 lidí). Žádnýho Velkýho Blba by tam mít nemuseli (bylo by jich tam dost i bez něj), program by si dělali sami - na statku by byl více-méně daný sám o sobě - kydáni hnoje a pod. (pro zpestření by ten statek mohl být bez elektriky a vodovodu), vzhledem k imunitě by měli všichni (většina) beztrestnost a mohli by se tedy i pozabíjet. Přeživší vítěz by mohl sestavit stínovou vládu do řádných voleb na jaře i bez voleb. :-))) POTAŽMO BY SE PROČISTILA SITUACE I NA TRHU S INTRNETOVÝM PŘIPOJENÍM :lol:</fieldset>

POKUD to klapne jsme druhej v poradi.... a jsme se na to koukat porad..... CUS

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.