Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Dostupnost pripojeni v Ostrave-Vitkovicich u ul. Tavičská

Dostupnost pripojeni v Ostrave-Vitkovicich u ul. Tavičská

Dostupnost pripojeni v Ostrave-Vitkovicich u ul. Tavičská

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravim vsechny,

Zajimaji me moznosti wifi pripojeni v tehle lokalite. Popripade nejake zkusenosti vzhledem k tomu ze s televiznim signalem je to hodne spatne.

Dan

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

urcite by se nasla nejaka wifi sit

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

V této lokalitě máme pokrytí signálem min. ze dvou příst. bodů. Nabízíme prům. denní rychlost připojení 4000 kbps (rychlost neomezujeme,pohybuje se mezi 2-12 Mbps),měs. poplatek 300,-Kč vč.DPH.Pokud máte zájem, volejte naši operátorku Fifejdy.cz tel. 724 983 463 mezi 9- 17 hod.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

A jak to je s internetovým připojením na ul. Lidická a Halasova ?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý den,

naše síť pokrývá i většinu městské části Vítkovice, ul. Lidickou a Halasovou nevyjímaje.

 
od sabosa
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Dobrý den, prosím Vás a ul. Erbenova?

 
od marconi
příspěvků: 33
IP: (zobrazit)

Ano, na ul. Erbenova máme rovněž připojené klienty. Více na http://www.fifejdy.cz

 
od well
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Dobry mam dotaz,chci se zeptat nevite na jake technologii jede firma Fifejdy??mam tedka od 802 ADRL 2,5mbit a jsem s tim spokojeny,jede to bez zavaznych vypadku a stabilne,tak bych chtel neco rychlejsiho?,to je malo na uziveni 3 pocitacu,a dival jsem se tak spolecnost Fifejdy ma docela rychle pripojeni,a taky jsem se dival na jejich stranky a moc tam toho neni popsane,jestli maji FUP a jakou maji rychlost a na jakem pasmu jedou.kdyby nekdo mel nejake info tak se ozvete.

 
od marconi
příspěvků: 33
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>well</legend>Dobry mam dotaz,chci se zeptat nevite na jake technologii jede firma Fifejdy??mam tedka od 802 ADRL 2,5mbit a jsem s tim spokojeny,jede to bez zavaznych vypadku a stabilne,tak bych chtel neco rychlejsiho?,to je malo na uziveni 3 pocitacu,a dival jsem se tak spolecnost Fifejdy ma docela rychle pripojeni,a taky jsem se dival na jejich stranky a moc tam toho neni popsane,jestli maji FUP a jakou maji rychlost a na jakem pasmu jedou.kdyby nekdo mel nejake info tak se ozvete.</fieldset>

Fifejdy.cz nabízí připojení pro domácnosti linkou rychlostně neomezenou shora s garantovanou agregací max. 1:30 na každých 4 Mbit konektivity. Ve Frýdlantě n. Ostravicí je v současné době dostupná konektivita 30 Mbit (tzn. řečeno reklamštinou- RYCHLOST až 30 Mbps). Technické řešení spoje k zákazníkovi je plně v naší správě, zákazník přece platí za garantovanou službu, na za techn. zařízení. V žádném případě však nepoužíváme zařízení pracující v pásmu 2,4 GHZ. Na lince je aplikována FUP rozdělená po 7 dnech a na denní a noční. Celkový objem přenesených dat bez rychlostního omezení činí měsíčně 72 GB, tzn. 18 GB týdně (6 GB ve dne a 12 GB v noci 22-07 hod.) po vyčerpání některého z limitů je rychlost snížena na 512 kB download/256 kbps upload, po dvojnásobném překročení limitu pak na 256/128 kbps. Prakticky řečeno, pokud si vyčerpáte limit v denním pásmu, pak v noci můžete stahovat či posílat bez omezení rychlosti a naopak. V případě zájmu kontaktujte administrativu- kontakt je na našich stránkách.

 
od well
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Uz jsem jim tam asi 3x psal a nikdo jeste neodpovedel,a mam dalsi dotaz da se tam treba prikoupit nejaky kredit a nebo nejak navysit pocet dat na stahnuti?a nebo si priplatit a byt bez FUP?A jeste mam dotaz kde tady mate hotspot??moc tam toho neni popsane na vasich strankach.Dekuji Tomáš

 
od marconi
příspěvků: 33
IP: (zobrazit)

Dobrý den,

v zájmu urychlení procesu administrace se domluvte osobně s odpovědnou osobou pro Pobeskydí, která zařídí vše potřebné- kontakt 733372370 p. Štefek. Co se týče limitů FUP- pokud sledujete naše stránky, tak od. 13.12. jsme zvýšili limity FUP na dvojnásobek (144 GB). Jedná se o vánoční akci pro stávající i nové zákazníky. Příp. navýšení limitů je detailně popsáno na našich stránkách. Je možno stanovit individuální tarify bez FUP podle požadavku zákazníka na míru po zkušebním normálním provozu (1 měs. období).

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.