Rychlost.cz Fórum Ostatní Pripojeni vs torrent

Pripojeni vs torrent

Pripojeni vs torrent

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobry den, chtel bych Vas poprosit o radu. Pokud doma chci stahovat nejake torrenty, tak pokazde kdyz zacnu stahovat mi po chvilce spadne pripojeni - nedokazu se pingnout na zadnou adresu na Internetu. Pokud stahovani vypnu, tak se pripojeni obnovi. V nastaveni pocitace problem neni, protoze v praci nebo v jine siti to funguje bez problemu. Takze zrejme modem. Setkali jste se s tim nekdy? Nevite prosim jak to vyresit? Budu moc vdecny za rady.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Problem je v ADSL routeru (modemu). Levne modely nejsou stavene na provoz s torrenty. Je nutno bud snizit max. pocet otevrenych pripojeni v torrent klientu na PC nebo poridit lepsi router.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mam ADSL router XAVi Technologies X8122r-8. Pokud by to bylo routerem neda se to nejakym zpusobem obejit?Vyzkousim jeste to omezeni poctu pripojeni:)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

no, ono nektere torrent clienty pokud nemaji nastaveny omezeni, tak vytvari tisice otevrenych konexi a tisice packet-per-second, a to dokaze zabit temer jakoukoliv linku. Neni to zpusobeno jen "levnym modemem". ADSL, wifi i kabelovky jsou half-duplex, a pokud jim jeden smer zahltite tunou nesmyslu, tak uz ani v druhem smeru nic neprotece.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Chci se zeptat kdyz ma pripojeni k internetu Mbit/s antenu mam na baraku,kdyz stahuju torreent nejaka hry treba nejde mi rychlost stahovani vic jak 10Kbs.Nevite proc mi to beha tak pomalu??Predem diky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

pravděpodobně to bude p2p omezený, neznám nikoho kdo si nechal nakym torrentem vyku*vit sit.

 
od jba
příspěvků: 9
IP: (zobrazit)

Neni to jen omezenim sítě,ale i počtem conectu. V okamžiku kdy stahuji třeba jen 8 kb/sec tak mi rychlost spadne na 500 Kbps ze 1,9 MBit.Sam sobě si rychlost neomezuji.

 
od mmike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

bezne shitky jako zyxel apod jsou nekdy mam dojem jen na www a vic nic... inu zajimava technologie to adsl ,wifi taky shodim ale ne 50-70 peery,dostane na zadek ale nespadne mluvim o 5Ghz spoji

projdete si fora o adsl modemech...pada to jak sisky a hlavne pri P2P...s tim nema problem kabelovy modem a jiz zminene wifi na 5Ghz,pokud je dobre delana sit a osefovane P2P sosani...

 
od kisuvka
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Takže jestli to správně chápu, tak provider mě nijak neomezuje, takže si mám místo modemu D-link koupit něco jinýho? Nebo je i router TP-link nanic?

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

Omezit download i upload v torrent programu a omezit pocet spojeni. je to na foru utorrentu treba. Nic to neni.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.