Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení WSC vs Silinet aneb nevim co poridit v Prostejove

WSC vs Silinet aneb nevim co poridit v Prostejove

WSC vs Silinet aneb nevim co poridit v Prostejove

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdrawim, mam pripojeni od wsc 120/80kbps v pasmu 2.4Ghz garantovany bez agregace za 300 mesicne vzdalenost od AP mam 2km +- nejakej metr .) trapi me ztracene pakety pres den je to 5-10% na seznam misty se to vyhoupne az na 20% pingy taky nejsou nic moc obcas se vylezou az na 150-200ms coz pro me jakoze hrace je dost neprijemny provider mi rikal ze jsem docela daleko od AP a po ceste je plno siti takze to uz asi lepsi nebude tak uvazuji o zemene provdera na silinet 1Mbps za 450mesicne s 1:5 agregaci ale uvazuji o pasmu 5.7Ghz slysel jsem ze neni tolik ruseny okolnimi sitemi, bohuzel nvm jak daleko bych byl od AP, myslyte ze be to muj problem vyresilo ? jo a chtel bych to hlavne kvuli hrani

predem diky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravim mam nejake zkusenosti se silinetem - pravda jen na dedine kde je relativne malo poskytovatelu. Co se tyka spolehlivosti - nemuzu si stezovat vypadky (pokud jsou) neregistruji. Odezva cca 20-30ms (u spoje 5GHz) u 2,4GHz je to problematictejsi (na dedine byla odezva 20-150ms jak kdy) - DOPORUCUJU pro PV 5GHz - nestoji za to jit do 2,4GHz (vsichni vedi jaci rusici jsou v PV).

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.