Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Wifi připojení Ostrava-Kunčice

Wifi připojení Ostrava-Kunčice

Wifi připojení Ostrava-Kunčice

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Můžete doporučit wifi připojení v Ostravě-Kunčicích.Díky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Pokud je dostupný ORBISNET mohu jen doporučit, mám v Bartovicích, přes 1km na AP, za 10 měsíců snad 1-2výpadky do 1hod, telefonuji naprosto v pohodě...

Bez kyslíku. Jiri

 
od radioaktive8321
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Coze?? ORBISNET??...vypadky 1-2krat do hodiny jsou vam malo??..to se vam zda malo, kdyz vam to 2krat za hodinu spadne??..ze je to dobry net?..a pokud vim, tak je to vic nez 2krat do hodiny...na ORBISNET jsou jen same stiznosti...i vypadek 1krat do hodiny jsou moc na to aby se dalo rict, ze je to dobry internet.....co tak vim....vsak se zde na rychlost.cz kouknete na dostupnost siti a rychlosti, pingy, stabilitu....neni spatne vybirat podle toho...

ORBIS ale nedoporucuji!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

no a teda nějaké další možnosti v Ostrave Kunčičkách? Potřebuju net :-)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

pošli mi přesnou adresu s tel.čisle.přijedu a kouknem na to .ping93@seznam.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

OrbisNet nebrat ani omylem! Ačkoliv tvrdí, že můžete neomezeně hrát online hry a stahovat filmy a hudbu, není to pravda. Po několika dnech aktivního používání Internetu klesla odezva na neúnosnou míru. Hrát už nemůžu a rychlost stahovaní je 4 kB za sekundu! Brzy přejdu jinam. :(

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jsi z Kunčic?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zalezi na tom, kam jde od tebe videt. Zkus kontaktovat fifejdy.cz chodi jim to docela dobre... 12Mbit/s na si chrochtam blahem .)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Sdělte mi přesnou adresu,podíváme se,co se s tím dá provést. Fifejdy.cz, tel.724 983 461

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ja mam OrbisNet jiz treti rok a vubec neni pravda, ze by byly vypadky. Je jich strasne malo v porovnani s ostatnimi a kdyz nejaky nastane pak oprava trva velice malo. Jsem s nima spokojeny.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

O připojení na Hranečníku někdo nevíte?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

brnkni na 724983463, minimalne se tam zajedem kouknout. Fifejdy.cz

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.