Rychlost.cz Fórum Ostatní Jak na stabilitu ?

Jak na stabilitu ?

Jak na stabilitu ?

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj potreboval bych poradit. Cím vsim muze byt ovlivnena stabilita pripojeni k internetu ?

Mam wifi prez AP do LAN(RJ-45) a od te doby co jsem si koupil novou zakladni desku s nforce405 tak mi nejak litaj lagy. Vzdy mam tak od 15 - 30 ale najednou zniceho nic

mam 120,400,700 atd. Uz jsem skousel milion ANTIVIRU a

ANTISPYWARE, formatoval jsem PC a nic porat se to deje.

Mam pripojeni 320Kb/320Kb s agregaci 1:2 za 470,- mesicne a zaci me to stvat protoze su ONLINE HRAC A PING JE POR ME TO NEJDULEZITEJSI.

VIZ TEST:
IP (host): 89.185.231.79 (89.185.231.79)
Datum a čas: 14.06.2007 23:29
Download: 312.22 kbit/s (39.03 kB/s)

Upload: 316.05 kbit/s (39.51 kB/s)

Web odezva: 17.1ms 20.9ms 32.3ms
Stabilita: 61.9 %

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mam pripojeni 320Kb/320Kb s agregaci 1:2 za 470,- mesicne a zaci me to stvat protoze su ONLINE HRAC A PING JE POR ME TO NEJDULEZITEJSI.

Úplně nejlepší fráze "protoze su online hrac".

Taky je to wifina a wifina je živel. Pokud má tvůj provider solidní APčka tak na ních má nějakej typ QoS nebo osekaný WMI. To je dobrá věc pro normální lidi. Tenhle mechaniznus zařídí při větším počtu lidí na AP že se enztráceji zádný pakety, nebo minimum a natahuje pingy. Ty to neoceníš protože jsi hráč, ale lidi co se dívaji na strem, používaji VoIP a další služby by bez těhle vychytávek měli hodně trhaný hovory.

a srát tě to může stejně je trend osekávat P2P a tipuju že budeš první kdo bude nadávat že mu to nejede. Ale poskytování P2P je testnej čin. Už se rozlejzaji po nás providerech zprávy &quot;vaše IP byla nalezena jako dodavatel office, Win,.....&quot; a pro nás je to trestný.<span class="t-green"></span>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nez odpovidas se prosimte nauc cist, rikam ze ten problem zacal od koupeni nove zakladni desky to znamema ze z AP mi vede KABEL Do Integrovane SITOVE KARTY chipsetu nforce405. A taky to stema P2p to je blbost pri agregaci 1:2 v tom nevidim problem :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Opingej to tve AP, jake tam budou odezvy. Pokud v poradku, je chyba na tvem AP nebo u providera. V opacnem pripade zkus sehnat nejnovejsi ovladace sitovky pro tvou desku.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

no viděl jsem situace kdy problém dělaly různé utilitky k nVidia síťovce. Máš tam nainstalovaný jen ovladač síťové karty, nebo i ty utilitky?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

jen ovladace :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tenhle komentar mi pripada jak GP demence tak si pis radsi jinam jo !

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.