Rychlost.cz Fórum Síťový hardware wifi wl5460 +skenování sítí

wifi wl5460 +skenování sítí

wifi wl5460 +skenování sítí

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravím.

1) Když dám na WL5460AP skenovat sítě(nastavení klient) objeví se všechny sítě v okolí kromě mé vlastní.Jsem na ní připojen,funguje mi internet a vše ostatní,ale nevidím ji v proskenovaných a tudíš nevím sílu signálu.(potřebuji nastavit anténu na vlastní AP)

Netušíte proč ji tam nevidím?Jiným softem v případě takovéhoto zapojení (5460AP) signál nezměřím že?!

2)Vím,že na wifi je potřebná přímá viditelnost.Mám klienta od AP 500m,přímou viditelnost mám,ale těsně vedle přímky AP-client jsou listnaté stromy.Rychlost připojení-včera 14.00-15.00-3Mega ;15.00-16.00-50kB ; večer 500kB - ???Čím takové rozdíly?Stromy ani při větru do viditelnosti nezasahují-jen jsou těsně vedle!

Díky za odpověď

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

add 1) Nevím co přesně myslíš, ale pokud myslíš signál vysílaný tvým zařízením, tak to je myslím celkem logické, že to nebude hledat samo sebe.

add 2) Tak vidíš, že těma stromama to nebude... Třeba si někdo stahoval velký soubor, měnili nasravení na AP, prostě se něco dělo... Co já bych dal, kdyby to alespoň někdy bylo 3 Mbit/s :-)

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.