Jaký ADSL modem?

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Můžete mi někdo poradit? Budu mít Internet Express Ideal od Českého telecomu a chci připojit dva počítače. Nevím, jaký si mám koupit modem. Se službou jsem si jej neobjednala, jelikož jsem chtěla urychlit objednávku. Jejich nabídka modemů se mi také zdá cenově dost vysoká.

Iva

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Chce to koupit modem který má v sobě router nebo 2 výstupy RJ 45 - Ethetnet. kamarád má nějakej Zyxel od nextry za 1 Kč a ten má výstup na 1 PC a u toho má SWITCH za 500 Kč a zapojený 4 PC v baráku. Jestli mohu poradit tak nextra má výhodnější ADSL než telecom ale to nelze aplikovat všude. V HK to jde bez problému a za 690 bez DPH je rychlost 1 Mbit DOWN a 256 kbit UP. a je v tom limit 10 GB za měsíc a po 10 GB klesne rychlost na 128/128. Tuto službu má kamarád a je velice spokojen.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

mam :arrow: :arrow: :arrow: SMC7904BRB a maximalni spokojenost... je to router s modemem, pripojis do nej ctyri compy a i se splitterem te vyjde na nejakejch 1900... http://nezatrideno.mironet.cz/4-10100-lan-broadband-router-s-adsl2-modemem--smc7904brb+dp43457/

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Super ADSL modem s routrem je ted WELL 845 cena sice vyssi ale obrovske mnozstvi doplnku a servis. Veskere info na www.joyce.cz :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Anonymous</legend>Super ADSL modem s routrem je ted WELL 845 cena sice vyssi ale obrovske mnozstvi doplnku a servis. Veskere info na www.joyce.cz :)</fieldset>

Jestli ti alespon trochu zalezi na kvalite, rozsahu a komfortu nastaveni, pripadne na servisu, zkus ten well. Vystridal jsem jich a v ruznych podminkach vyzkousel dost (vcetne vyse zminenych) a vybral bych si well, zvlast ted s posledni verzi FW.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

S tim wellem taky souhlasim, diky tomu, že je to i router, tak jsem roztáhl net po celém baráku.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

mam speedtouch 510i a velmy pomaly mi stahuje(25-60kbs).Neviete mi poradit preco??

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.