Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Praha 9 WiFi poskytovatel

Praha 9 WiFi poskytovatel

Praha 9 WiFi poskytovatel

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Potřeboval bych poradit nějakého slušného WiFi poskytovatele v Praze 9 Nemocniční ulice(u stanice metra Vysočanská).ADSL ani kabelová TV neni možné.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jake site tam zachytis Network Stumblerem? Bydlis spis u Kolbenove ulice nebo dole u parku?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Je to pár metru od Kolbenove.Je to pro kamarada chce internet a nerozumí tomu chtěl si koupit GPRS:) tak mu to rozmlouvam a zkousim něco sehnat sítě nevim jaký tam má.Stačil by nějakej tip on už bi si dostupnost zjistil...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj, jsem na ulici U vysočanského pivovaru (kousek od Nemocniční) a připojuju se přes městský internet (Praha 9). Je to zdarma a rychlosti lepší než nabízí poskytovatelé za ceny kolem 500 Kč/měsíčně. Download dneska 1Mb, ale byva kolem 1,4Mb a upload kolem 500kb. Nepotřebuješ k tomu nic, jen anténu a kartu, když budeš mít kliku, poběží Ti wifi i bez antény - já chytnu bez antény když vyndám notebook z okna a signál jde ke mě směrem z nemocniční...

Doporučuju vyzkoušet. Víc informací na
<b>http://www.praha9net.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Asi bych měl zmínit to, že je povolených jen pár (asi 5) protokolů. Takže můžeš na web, číst mail, stahovat (kromě blokovaných stránek), ale nezahraješ si hry... tak jestli chce net na hry, je lepší přes poskytovatele... v tom případě je nejlepší asi přijít na místo s notebookem a mrknout se jaké sítě přímo vidí... mě se celkem líbí cheapernet, který tě zaktivuje bez smlouvy a klidně na jeden den, takže můžeš vyzkoušet, jestli je všechno OK a pak až si předplatit a fungovat bez závazků...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobry večer, jestli mohu najdete si na www.czfree.net a v mape vyhledejte nejblizsi AP pokud vim pomerne slusny internet dodavan v Kovanecke ulici odkud je spoj na Krocinku odkud je mozne se pripojit urcite. Internet je rychly plnohodnotny bez omezeni, symetricky, bez fup. Za prijatelny peniz. V pripade ze, vidite na nektery z nasich bodu muzete zkusit i nas. zdravim k.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

D8 se chytit i pod Palmovkou?Jak se jmenuje vysílač

Díky.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ano mel by. Kouknete se na www.czfree.net.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nevím jestli ješte budeš na těchto stránkach, ale potřebuji poradit.Jsem taky U Vysočanského pivovaru, dnes jsem vrátil Ufona (katastrofa) a potřebuji se připojit.Mám notebook, je tam WIFI ale nevím co dál, jsem z toho blbej.Poraď prosím tě na guga@klikni.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Taky jsem U Vysočanského pivovaru a nevím jak dál s připojením.Prosím poradit.guga@klikni.cz

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.