Rychlost.cz Fórum Síťový hardware jak na mapovani portu u Dlink DSL-G684T

jak na mapovani portu u Dlink DSL-G684T

jak na mapovani portu u Dlink DSL-G684T

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od mmike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

mam vyse zmineny modem a ani za boha se nedari namapovat porty / jde mi o to byt v DC aktive/.Nastavoval sem kupu wifi a obyc routeru a vsude ok,zde solidni problem..poradi nekdo krok po kroku ? diky

MMike

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Napiš mi na mail mohl bych ti pomoct.hunkao@centrum.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Takze se pokusim: menu routeru G684T - nahore Advanced - vlevo Virtual Server - pokud je vas vic na siti, vyberes LAN IP tu, se kterym PC chces byt v siti DC active (jinak pokud jsi sam tak 10.0.0.1), dole udelas puntik u User, po znovunacteni obrazovky dole kliknes na Add, po dalsim znovunacteni napises do kolonky Rule Name nazev programu DC+, Strong, Zion ap. Nejdriv namapujes Protocol TCP, tzn. treba napr.do vsech Portu (Start, End, Map) napises stejne - obyc.4mistne cislo (napr.9999) a kliknes na Apply, po znovunacteni se porty objevi pod modrym pruhem. To stejne udelas s Protocolem UDP (zvolis treba 8888), zase potvrdis a nahore prejdes na zalozku Tools - vlevo pak System a postupne kliknes na Save and Reboot a Restart AP. Lepsi je na 2-3 minuty uplne odpojit router od site :-)Stejne porty musis ovsem nastavit ve stahovacim klientovi v Connection settings. Tak doufam, ze jsem to popsal dost srozumitelne, pokud by byl nejaky problem, staci napsat na icq 224158817.

 
od mmike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

takze situace : dlink se bohuzel polamal,uz druhy kousek po namapovani portu na 2 pc to po rebootu neudychal a neslo jej nijak ozivit...

nefungovalo nic,reset natvrdo,nic...

reklamace a vraceni penez,zakoupen edimax 7064g+b a zatim ok...uvidime co dal...

MMike

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Docela by mne zajimalo, jak se namapuji porty na druhem pc (domaci sit - 10.0.0.2), kdyz to proste DLink neumi! Aspon me to nedovolil. Nebo se mylim?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

a proc by to neumel??? musis mit samozrejme svoje PC na pevnou IP, jinak ti ji pri nastavovani virtual serveru nenabidne, takze nejdrive si pozadovane PC nakonfiguruj s pevnym IP a potom si namapuj potrebne porty.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

mno... priznam se, ze tomu nerozumim, pevnou IP adresu na svem PC mam, ale na PC ve vedlejsi mistnosti s IP 10.0.0.2 se mi porty namapovat nepodarilo. Budto muzu na DC jako aktive ja, nebo na sitovym PC segra, ale abychom to meli namapovany oba soucasne, to mi DLink neumoznil. Muzes mi prosim poslat navod jak na to...step by step? Diky.

 
od richard
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

No tak samozrejme plati tyto body:

1) obe PC musi byt nastavene v Lan Clients

2) Kazde PC muze byt aktivni pouze na urcitem portu protoze 2PC na stejnem portu uz aktivni jaksi nejsou ;)

3) To znamena ze musis kazde DC nastavit na jiny port a tyto porty pak nastavit ve "Virtual Server" pro kazdou IP

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

No presne jak popisujes jsem to udelal, ale proste jak jsem psal ja minule, budto to jde na jednom nebo na druhym pc. Proste DLink mi neumozni nastavit kazdou ip zvlast, budto jednu nebo druhou. Nemusi se jeste neco jinde nastavit??

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

No nevim, taky jsem měl tenhle problém a vůbec mi tvoje rada nepomohla, každý port, co jsem takhle namapoval se mi uzavřel...

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.