Poskytovatel WifiMax - Brno

od zufan
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Dobrý den,

mám problém se svým VDSL internetem, u kterého obzvláště ve večerních hodinách klesá rychlost internetu na nízké hodnoty. Na adrese kde bydlím není možné jiné připojení než VDSL (rychlost max 20 Mbps - kvůli vzdálenosti od ústředny) a některé z nabízených wifi připojení. Mám zájem o nového poskytovatele WifiMax, který poskytuje připojení přes bezdrátovou technologii. Nabízí tarify s agregací 1:1, což je velmi lákavá nabídka. Ovšem nenašel jsem jakékoliv recenze na tohoto poskytovatele.

Proto prosím, pokud někdo má tohoto poskytovatele, zda-li by se nepodělil o zkušenosti?

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 181/20,5
Poskytovatel: UPC internet
hodnocení reakce: 1

Dobré zkušenosti jsou s brnet.cz ;)

 
od omarrychlost
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

Jo v Brne krom UPC a netboxu je to asi dobra volba no

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 33,5/16,3
Poskytovatel: JaroNet

Zufan | 28.04.2017 14:17

Dobrý den,

mám problém se svým VDSL internetem, u kterého obzvláště ve večerních hodinách klesá rychlost internetu na nízké hodnoty. Na adrese kde bydlím není možné jiné připojení než VDSL (rychlost max 20 Mbps - kvůli vzdálenosti od ústředny) a některé z nabízených wifi připojení. Mám zájem o nového poskytovatele WifiMax, který poskytuje připojení přes bezdrátovou technologii. Nabízí tarify s agregací 1:1, což je velmi lákavá nabídka. Ovšem nenašel jsem jakékoliv recenze na tohoto poskytovatele.

Proto prosím, pokud někdo má tohoto poskytovatele, zda-li by se nepodělil o zkušenosti?

Nerad bych se dopustil zavádějících informací, ale vypadá to že WifiMax je de facto Netdatacomm http://rychlost.cz/isp/netdatacomm/ , možná by se dalo něco vypátrat touto cestou, samozřejmě z důvěryhodných zdrojů.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 151/20,5
Poskytovatel: UPC internet

Jop je to netdatacomm, jen nevím, co že udělali druhou company.

Každopádně máme v práci jejich linku jako zálohu (Kuřim) a s něma problém nikdy nebyl.

 
od zufan
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 22,6/2,49

Děkuji za informace. Zjistil jsem že zřejmě Cetin provedl nějaké opravy na stávající lince, protože už přibližně měsíc jde internet stabilně rychlostí 16,5 Mbps a to i ve večerních hodinách. Takže zatím asi zůstanu u Českého bezdrátu.

 
od omarrychlost
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)
Poskytovatel:

warman | 02.06.2017 19:33

Jop je to netdatacomm, jen nevím, co že udělali druhou company.

Každopádně máme v práci jejich linku jako zálohu (Kuřim) a s něma problém nikdy nebyl.


akvizice?

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: UPC internet

to ani ne. Spíš to mají takový promýchaný.

Wifimax vlastní z 50% VFT s.r.o. A VFT vlastní stejní lidé jak netdatacomm :-)

asi to borci z netdatacomm nezvládali sami - moc rajónů, tak pomohli jiné firmě za 50% podíl (celkem bežné).