měšťáci jste rozmazlený- co takhle GRPSdown 4,5 kB za 772,-

měšťáci jste rozmazlený- co takhle GRPSdown 4,5 kB za 772,-

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
Strana:1 2 3
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

jesli někdo viděl pomalejší net než jev BENEŠOVĚ NAD ČERNOU kde rychlost v poledne dosahuje 1.5-5kb.s takže si moc po síti nezahrajeme a když potřebujete něco stáhnout to je ouvej!! :shock:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Anonymous</legend><fieldset><legend>Anonymous</legend>Pánové anonymové nedávno jsem byl v jedné vesnici u Olomouce u známých a nestačil jsem se divit jak rychlý internet tam mají. Stahoval rychlostí 1400 kbps a byl za 400 Kč, což jsem jako měšták uživatel internetu 300 kbps za 500 Kč i záviděl. Mějte se báječně Jiří.</fieldset>

Muzu se zeptat jaka vesnic to byla? ja sem z olomouce a o zadnem takovem pripojeni nevim :?</fieldset>

no ja rad odpovim. Jsem z vesnice Bohunovice 8kM od Olomouce a je tady mestska sit kde jsou ted bezne rychsloti i pres 3Mbps, za cenu 300kc/mesic. Ale vypadky a spatne pingy jsou na dennim poradku, takze jsem i pres to prestoupil k 2048/512 ADSL od telecomu a jsem nadmiru spokojen. Ted uz je jako to wifi celkem ok, ale predesle dva roky totalne na ho*no. Joo rychlost sice byvala obas v radu jednotek megabitu, ale co z toho kdyz to vecne nejelo. Proste neni nad draty.

 
Strana:1 2 3
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.