Rychlost.cz Fórum Ostatní problem s pripojenim pomozte

problem s pripojenim pomozte

problem s pripojenim pomozte

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

uz asi mesic a pul mam problem se pripojit, asi 6x mi volal technik a neni schopen nic vyresit jedine co mi poradil bylo ze mam 2x poslat modem na reklamaci a stejne vzdycky prijde ze je vporadku. Uz jsem vyzkousel pripojit se pres jine modemy a stejne to nejde prosim poradte nekdo jestli mate podobne zkusenosti

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Na to aby se někdo alespoň pokusil ti odpovědět tu píšeš málo informací :

- jak seš připojený (technologie, zařízení)

- ke komu seš připojený (ISP, druh služby)

- jak máš připojení nastavené

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ještě by pomohlo sdělit: Verze OS a jak se konkrétně (tzn. nezobrazí se stránky, modem hlásí chybu...) problém projevuje.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

karta 4G combi se nepřihlásí hned napoprvé hlásí chybu 668 nebo 718,někdy napíše že je připojen,up jde down ne,správné připojení se podaří až na 4-5 pokus signál -57 ,4G Liberec Č.Lípa v poho. EDGE/GPRS Stráž pod Ralskem popsané problémy

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>valecc</legend>uz asi mesic a pul mam problem se pripojit, asi 6x mi volal technik a neni schopen nic vyresit jedine co mi poradil bylo ze mam 2x poslat modem na reklamaci a stejne vzdycky prijde ze je vporadku. Uz jsem vyzkousel pripojit se pres jine modemy a stejne to nejde prosim poradte nekdo jestli mate podobne zkusenosti</fieldset>

mam podobný problém, připojený sem přes kabel, zajištuje mi to firma pescom net. ostatní počítače připojit jdou, jen ten muj ne. pls poradte

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.