Rychlost.cz Fórum Síťový software Rada ohledně wifi.

Rada ohledně wifi.

Rada ohledně wifi.

Síťový software
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

zdravím potřebuju pomoct s mým připojením.U nás ve městě provozuje kamarád wifi síť má kolem 15 lidí a jedinej já mám problém,který spočívá v tom že my padá připojení a pořádně nic nestáhnu s prvu to jelo v pořádku ale poslední dobou mám problémy.Když mu zavolám že my to blbne tak se my zdělí že mám hodně odchozích spojení(kolem 100)a to my zahltí internet.Problém je v tom že nevým čím to může být nic nenormálního nepoužívám dokonce jsem vymazal vše co se týká torrentů.Zkusil jsem i zformátovat disk ale stále nic.Zkoušel my přidělitr i jinou IP adresu ale taky žádná změna tak jak s toho ven?

 
od mmike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

vir mozna...taky jsme meli neco podobneho v siti,megabinec,nekdo to mel v pc a skodilo to a skodilo...hledat hledat najit pc kde neni antovor,majitele zdrbat,odvirovat a uz bude snad klid...

MMike

<fieldset><legend>Mr.Oizo:08.01.2007 15:41</legend>zdravím potřebuju pomoct s mým připojením.U nás ve městě provozuje kamarád wifi síť má kolem 15 lidí a jedinej já mám problém,který spočívá v tom že my padá připojení a pořádně nic nestáhnu s prvu to jelo v pořádku ale poslední dobou mám problémy.Když mu zavolám že my to blbne tak se my zdělí že mám hodně odchozích spojení(kolem 100)a to my zahltí internet.Problém je v tom že nevým čím to může být nic nenormálního nepoužívám dokonce jsem vymazal vše co se týká torrentů.Zkusil jsem i zformátovat disk ale stále nic.Zkoušel my přidělitr i jinou IP adresu ale taky žádná změna tak jak s toho ven?</fieldset>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Mr.Oizo:08.01.2007 15:41</legend>zdravím potřebuju pomoct s mým připojením.U nás ve městě provozuje kamarád wifi síť má kolem 15 lidí a jedinej já mám problém,který spočívá v tom že my padá připojení a pořádně nic nestáhnu s prvu to jelo v pořádku ale poslední dobou mám problémy.Když mu zavolám že my to blbne tak se my zdělí že mám hodně odchozích spojení(kolem 100)a to my zahltí internet.Problém je v tom že nevým čím to může být nic nenormálního nepoužívám dokonce jsem vymazal vše co se týká torrentů.Zkusil jsem i zformátovat disk ale stále nic.Zkoušel my přidělitr i jinou IP adresu ale taky žádná změna tak jak s toho ven?</fieldset>

To vypada na cerva. Mrkni do keria kdo vsechno odsila.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.