Rychlost.cz Fórum Síťový hardware Konfigurace WAP54G v2

Konfigurace WAP54G v2

Konfigurace WAP54G v2

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý den,

lámu si hlavu s nastavením Linksys WAP54G v2. Krabičku jsem pripojil do sítě pod router. Také funguje se k ní pripojit notebookem. Potřeboval bych ale nastavit zabezpečení sítě, ale nemohu se dostat do konfigurace, protože nevím, na jaké IP sídlí.

Mám jej zapojen pod routrem D-Link.

Bohužel nemám k dispozici dodávané CD s konfigurační utilitkou.

Předem děkuji za pomoc.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Defaultní IP by měla být 192.168.1.245, takže pokud budeš ve stejném síťovém rozhraní, měl by ses do něj přes webové rozhraní dostat :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tadyk si můžeš stáhnout konfigurační program http://www.linksys.com/servlet/Satellite?blobcol=urldata&blobheadername1=Content-Type&blobheadername2=Content-Disposition&blobheadervalue1=application%2Fzip&blobheadervalue2=inline%3B+filename%3DWAP54G-setupWizard.zip&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1130824460937&ssbinary=true

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Prosim,je na nekoho z vas kontakt na ICQ?Taky se nemuzu dostat na web.rozhrani...Diky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>ice.bc:04.02.2007 18:08</legend>Prosim,je na nekoho z vas kontakt na ICQ?Taky se nemuzu dostat na web.rozhrani...Diky</fieldset>

Do síťových připojení nutno přidat IP adresu např. 192.168.1.1 - aby byl ve stejné síti :) Pokud nejde web. rozhraní, tak zkus ten konfigurační program od výrobce, viz. výše :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

no,ale ja uz mam net funkci.Ale stejne se na webove rozhrani dostat nemuzu..proc,to nevim.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

..a at delam co delam(nevim,jak zjistit IP adresu toho Apecka,protoze ta defaultni nefunguje),tak teda nevim,kde je problem..

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>ice.bc:05.02.2007 19:21</legend>..a at delam co delam(nevim,jak zjistit IP adresu toho Apecka,protoze ta defaultni nefunguje),tak teda nevim,kde je problem..</fieldset>

Zkoušel jsi ten konfigurační program??? Ten IP znát nepotřebuje!!! Jen heslo aby ses do něj dostal a pak uvidíš veškeré nastavení i s IP APčka

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

no ja mam primo instalacni CD.Tam se normalne pres Setup dostanu,ale ne na nastaveni,ale primo to zacne s novym nastavenim.Ale kdyz chci treba nahrat novy firmware,tak to jde jen z toho web rozhrani,pokud vim..a kdyz se tam nedostanu,tak je mi to prd platny..:-(

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

tusim,ze primo na strankach Linksys to ve foru resi http://forums.linksys.com/linksys/board?board.id=Access_Points

jen tomu poradne rozumet...:-(

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>ice.bc:05.02.2007 20:04</legend>tusim,ze primo na strankach Linksys to ve foru resi http://forums.linksys.com/linksys/board?board.id=Access_Points

jen tomu poradne rozumet...:-(</fieldset>

Nemám přesně tenhle typ, ale přes konfigurační program můžu nastavit úplně všechno :) Jinak zkus reset AP, podržet 30 sekund reset na AP, pak bude opět IP 192.168.1.245, při přihlašování jméno nechat prázdné a heslo je &quot;admin&quot;. Víc už mě nenapadá, pak jedině reklamovat

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>George:05.02.2007 20:48</legend><fieldset><legend>ice.bc:05.02.2007 20:04</legend>tusim,ze primo na strankach Linksys to ve foru resi http://forums.linksys.com/linksys/board?board.id=Access_Points

jen tomu poradne rozumet...:-(</fieldset>

Nemám přesně tenhle typ, ale přes konfigurační program můžu nastavit úplně všechno :) Jinak zkus reset AP, podržet 30 sekund reset na AP, pak bude opět IP 192.168.1.245, při přihlašování jméno nechat prázdné a heslo je &quot;admin&quot;. Víc už mě nenapadá, pak jedině reklamovat</fieldset>

Tak jsem zkousel i restart..a nic..a zajimavy je,kdyz spustim ten konfig.program,spustim ,,Setup,,a hned na prvni strance,kdyz dam next a program se snazi najit v dosahu nej.AP,napise to nakonec,ze nenaslo zadny a at ho pripojim,atd...Ale pritom mi net funguje a v programu od wifi karty mi to taky hlasi,ze je pripojena jak k AP,tak i internet...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

jeste me napadlo...nemusi se ten ,,setup program,,spoustet primo na hlavnim pc,kde je napojen i router?Jinak uz jsem vazne v koncich....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>ice.bc:05.02.2007 22:30</legend>jeste me napadlo...nemusi se ten ,,setup program,,spoustet primo na hlavnim pc,kde je napojen i router?Jinak uz jsem vazne v koncich....</fieldset>

Osobně bych vzal AP, připojil bych ho přímo k PC a zkusil ho konfigurovat, jestli máš AP až za routerem, tak se na něj asi ani nedostaneš.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Vyreseno-problem byl v pridelovani IP adres:-)

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.