Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj přátelé,

chci se Vás zeptat na Vaše zkušenosti s tímto nejlevnějším připojením od UPC. Konkrétně by mě zajímal Váš názor na rychlost tohoto připojení. Je to k smrti nudný nebo se na tom dá pracovat. Za Vaše odpovědi předem děkuji

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj.

Mám to připojení.Po přechodu s Dial-Up Telecom (cha,cha,cha) je to sice lepší (rychlost připojení od 40 do 260 Kb/s) silně to kolísá,podle toho,jak se kdo připojí,ale vcelku za ty prachy to jde.Hlavně že to downlouduje (max 35 Kb/s).

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

??? UPC luxus .... 24h 7dni v tydnu bez vypadnu a jakehokoliv kolisani ...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Me to nekolisa, mam 2048 kbps a muj 2GB procesor to zvlada ok. :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tak právě jsem to řešil, vysvětlím co... Mám od UPS Chello Easy už asi víc jak rok, můžu říct vcelku spokojenost, mám totiž starší počítač, ovšem pozor...Nyní jsme instalovali, ICQ, Skype, do toho občas sledování Óčka, no a 23. v měsíci mi přišlo sdělení, že budu do konce období /měsíce/ trestán!! za vyčerpání pov. max, přenesených dat /čož je 5GB/, rapidním snížením přip. rychlosti asi na 60 kbit/s. Z 260 to je dost značné snížení, to by znamenalo, že výše uvedené už by mi vůbec nechodilo, už tak to bylo s odř. ušima a občas se mi to seklo. Z toho plyne, pokud budeš prohlížet stránky netu a jen číst, poslouchat při tom radio, dopisovat si apod. je to v pohodě, fakt se nemusíš bát, já jsem si teď zvýšil připojení na klasik a zase to buhví jak nelítá, bodejť by jo, když ta bedýnka pod stolem je trochu starší.., ale hl. tam už je limit 10GB. tak ahoj, panjo

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.