Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravím, mám od eurotelu připojení GPRS přes modem siemens mc39i a už třetím dnem mám download na cca 4kbps, oproti obvyklým 40. Odezva a upload mají hodnoty jako dřív. Zkoušel jsem go linku i datové pracovníky, ale nikdo neví co s tím, radili anitiviry, ad-aware, umístění antény, vytáhnout ze sítě.... bohužel mi nic nepomohlo a problém přetrvává. Neví si někdo rady?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

je zajímavý že to co píšeš ty se třetím dnem stává taky. Ostatní při měření zůstává stejný jen dovnitř místo 40 jen 5-7 kbps?! Taky nevím co s tím? <span style="color:green"></span>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ten problém mám u ET asi tak tři dny také. Stažení úvodní stránky ET trvalo 12 minut. Myslím, že takovéto připojení je úplně nepoužitelné. Na infolince se tváří jako že o ničem neví a že to předají technikům. A za dva dny mi prý možná zavolají co se stalo. Zkoušel jsem různé telefony i sim karty a běhá (neběhá) to pořád stejně pomalu. Takže ET asi opět zlepšuje služby...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

To co zde popisujete pociťuji už několik dní u cdma. Dříve jsem měl rychlost 80 KB/s a dnes fičím třicítkou. Ping byl tak 200 ms a dnes 600 ms. A vypadá to, že to je celoplošné viz. http://rychlost.cz/pripojeni-internetu/cdma/ .

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

http://www.p2pxp.info/index.php?page=bittorrent&amp;lng=cs tam je vše

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Stejný problém - jižní Čechy - Prachaticko. ET (neboli Telefonica O2) tvrdí, že neví o tom, že by další uživatelé měli stejný problém. Dal jsem jim adresu této diskuse, ať se podívají. Takže připište se sem všichni, kdo máte stejný problém.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Právě jsem v Plzni naměřil :
stahování:3.304 kbps (0.413 kB/s)
upload:8.28 kbps (1.035 kB/s)

Většina stránek se při této rychlosti ani nezobrazí. Zajímavé je upload je témněř stejně rychlý jako dříve jen download nefunguje. Zajímalo by mě zda jsou problémy všude nebo jsou to jen místní výpadky.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>vlady</legend>je zajímavý že to co píšeš ty se třetím dnem stává taky. Ostatní při měření zůstává stejný jen dovnitř místo 40 jen 5-7 kbps?! Taky nevím co s tím? <span style="color:green"></span></fieldset>

Dnes je úterý 25.7. a vypadá to že je vše v pořádku?. Ráno i teď po šesté večer : datum a čas:25.07.2006 18:17

stahování:33.744 kbps (4.218 kB/s)
upload:8.528 kbps (1.066 kB/s)
web odezva:min:1537.2ms

Jinak to vypadá že problémy byly hlavně na plzeňsku a v jižních čechách ? Tak že snad už to &quot;ubohý&quot; připojení pošlape za těch zlodějských 850,- Kč ??? :roll:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Celý den se to skoro ani nehlo. A operátor mlčí. Mám vůbec problém spustit stránku s měřením. Ale povedlo se. Down 0,57 kB/s, up 2,31 kB/s, odezva 854,3 min(ms). Ať žijí expresní rychlosti. Snad tuto reakci dostanu vůbec na web.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Je to čím dál &quot;lepší&quot;. Teď už mi nejde ani POP3.

Download: 0,633kB/s
Upload: 1,06kB/s

Jak jste na tom jinde v republice? Uvádějte prosím oblast, ve které máte problémy s ET GPRS.

Na výsledek testu se můžete podívat zde:

http://rychlost.cz/sys/result/85.160.182.14/1153907377/b3041c0f37/

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tak nevím ,ale na plzni jihu už zase vše o.k. Další test jaktakž v pohodě 8)

P (host):85.160.185.185 (ip-85-160-185-185.eurotel.cz)

datum a čas:26.07.2006 18:49
stahování:31.824 kbps (3.978 kB/s)
upload:8.568 kbps (1.071 kB/s)

web odezva:min:1536.2ms průměr:1634.5ms max:1804.6ms

modem tel. SE T68i GPRS 8 ( 4+1 )

Tak vám držím palce ať se vám to taky zase &quot;zrychlí&quot; . Zdarec

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Prachaticko zatím stále šnečím tempem.
P (host):85.160.173.251
datum a čas:26.07 19:26
stahování: 0.73 kB/s
upload: 1.71 kB/s
web odezva: min: 864.8 ms
modem: Nokia 30 (3+1)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tak nevím jak je to s tou rychlostí, jsem na Plzni-jihu a tohle jsou výsledky. Doufám, že se to vůbec odešle.

stahování:3.208 kbps (0.401 kB/s)
upload:7.84 kbps (0.98 kB/s)

web odezva:min:1123.4ms průměr:5170.7ms max:11608ms

Po témněř týdnu bez internetu už začínám uvažovat o přechodu k jimému operátorovi. Na infolince mi řekli, že jsou o problému informování, ale neví co s tím mají udělat a že to předají někam dál. Snad jsou u jichých společností trochu větší profíci....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nuže, vážení a milí, je čas, abychom se rozloučili. GPRS Telefonica O2 (tedy Eurotel) stále nejde a nic se nezměnilo. Na reklamacích mi flegmaticky sdělili, že na reklamaci mají 30 dnů. Asi bych si měl dát dovolenou. To, že jejich technici jsou neschopní, nebo na dovolené, neznamená, že my, zákazníci, máme smůlu. Dnes odpoledne jedu ukončit smlouvu a uzavřít novou s T-MOBILE. Ten se navíc k mé lokalitě dost rychle blíží s EDGE. Večer, nebo zítra dopoledne, snad zde dám vědět, jak jsem dopadl. A možná i nějaký ten návod, jak postupovat. Zatím přeji hezký den.

 
Strana:1 2

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.