Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení žádost o pomoc-rychlost netu.

žádost o pomoc-rychlost netu.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj, jsem lama tak tomu tak moc nerozumím. Poskytovatel garantuje rychlost připojení 256kB/s. Jde o bezdrát. Ve výhledu na vysílač mi stojí velký stom, vysílač neni vidět ani očima. WWW.rychlost.cz mi našla tyto hodnoty:

stahování:51.224 kbps (6.403 kB/s)
upload:38.664 kbps (4.833 kB/s)

odezva:min:78.7ms průměr:1130.3ms max:3633.5ms

Je to adekvátní na připojení 256 kB/s ????????????

Jaký je rozdíl mezi stahováním, upload a odezvou???????

Vadí tomu ty stromy (můj názor je, že ano a velice)??????????

 
od Adam
moderátor

<fieldset><legend>Scorpion</legend>Ahoj, jsem lama tak tomu tak moc nerozumím. Poskytovatel garantuje rychlost připojení 256kB/s. Jde o bezdrát. Ve výhledu na vysílač mi stojí velký stom, vysílač neni vidět ani očima. WWW.rychlost.cz mi našla tyto hodnoty:

stahování:51.224 kbps (6.403 kB/s)
upload:38.664 kbps (4.833 kB/s)

odezva:min:78.7ms průměr:1130.3ms max:3633.5ms

Je to adekvátní na připojení 256 kB/s ????????????

Jaký je rozdíl mezi stahováním, upload a odezvou???????

Vadí tomu ty stromy (můj názor je, že ano a velice)??????????</fieldset>

Prilis adekvatni to neni, pokud se tato rychlost projevuje stale. Dale je vhodne zkusit si rychlost i pres jine prostredky, napriklad stahnout par MB z ftp. Idealni je napriklad

ftp://ftp.linux.cz/pub/linux/suse/i386/9.2/iso/SUSE-Linux-9.2-mini-installation.iso

stopnout stahovani po par MB a zjistit rychlost, ta bejva presnejsi,

tento test vsak ma vypovidaci hodnotu predevsim diky relativne stejnym podminkam pro vsechny navstevniky, kteri test provedli, a je mozno nasledne srovnavat

odezva, tato odezva je merena pres www, pomoci vetsich objemu dat a s pridanim nekolika dalsich vrstev (netestuje se na urovni site, ale aplikaci ktere na siti bezi, webovy server), ktere test odezvy zhorsuji, kazdopadne srovnavaci hodnota tu je stale

vzdy proto plati ze za vysledek odezvy je lepe brat hodnotu min, tj u vas 78.7ms, realna hodnota je vsak nize

problemy s prijmem signalu jsou reseny zde, tam si na ne stezuji ja :lol:

http://forum.rychlost.cz/viewtopic.php?t=7

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.