Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... připojení v Bystřici nad Pernštejnem

připojení v Bystřici nad Pernštejnem

připojení v Bystřici nad Pernštejnem

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ráda bych se dozvěděla tipy na připojení. Máme Tiscali, ale ráda bych ho změnila na neomezený limit jak časový tak datový. Máme omezení 2Gb, a platíme 475,-Kč. Děkuji za rady!

 
od MMike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Mirka</legend>Ráda bych se dozvěděla tipy na připojení. Máme Tiscali, ale ráda bych ho změnila na neomezený limit jak časový tak datový. Máme omezení 2Gb, a platíme 475,-Kč. Děkuji za rady!</fieldset>

Mas ADSL ???

moc sem toho nenasel ac vim ze i nejake to wifi tam u vas sto pro musi bejt...

http://rammi.cz/archiv/2006/02/28/802-wifi/

toto sem v rychlosti nasel...
MMike 8)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Díky, jsem absolutní laik, tak snad to nepomotám. ADSL máme, 256/64. Líbila se mi nabídka SATTNET, pak UNET, ale to je bezdrát, a kamarádce to pořád spíš nejde než jde, ale ten SATTNET se mi zdál dobrý, ale vážně tomu nerozumím. Nechci si pohoršit oproti tomu Tiscali, ale ten limit se nám s rodinou podaří občas přetáhnout, proto hledám podobnou alternativu, ale bez omezení. Moc Ti dík za radu!!!

 
od MMike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Mirka</legend>Díky, jsem absolutní laik, tak snad to nepomotám. ADSL máme, 256/64. Líbila se mi nabídka SATTNET, pak UNET, ale to je bezdrát, a kamarádce to pořád spíš nejde než jde, ale ten SATTNET se mi zdál dobrý, ale vážně tomu nerozumím. Nechci si pohoršit oproti tomu Tiscali, ale ten limit se nám s rodinou podaří občas přetáhnout, proto hledám podobnou alternativu, ale bez omezení. Moc Ti dík za radu!!!</fieldset>

Kdyz je schopny teren pro dobry spoj (napr.pred domem nerostou stolete smrky co by vadily) a nedela to &quot;blbec&quot; tak je Wifi spojeni spolehlive stejne jako jakekoliv jine resene kabelovou technologii krom pingu ale i ten je obstojny :wink:

Pokud mate pevnou jen na zminene ADSL a sem tam volani,doporucuji zahodit,odhlasit,zrusit !!! skoda 400 kc za v podstate jen kabel do domu a telefon co lezi nekde v dome + jeste prachy za drahe a pomale limitovane ADSL :evil:

MMike 8)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Mirka</legend>Ráda bych se dozvěděla tipy na připojení. Máme Tiscali, ale ráda bych ho změnila na neomezený limit jak časový tak datový. Máme omezení 2Gb, a platíme 475,-Kč. Děkuji za rady!</fieldset>

Já mám připojení od satt (600/300) bez omezení a mám to už 4 rok a jsem spokojenej.Sice ze začátku tam problém sem tam byl ale teď už to šlape v pohodě navíc se teď přešlo na optiku a bude se zvedat i rychlost takže doporučuju.Co se týká wifi tak tady bych do toho rozhodně nešel bo kamoš to má a nebudu citovat jeho zkušenosti ;)

 
od MMike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

Kabel je kabel,co si budem rikat ze ...

tam nejake limity - teda jak kde - moc nehrozi...taky v mem kraji (Tišnov) je kabelovka www.selfnet.cz s coool cenama....

jenze my ostatni sme odsouzeni na wifi... a ac nerad se opakuji,znovu rikam...pokud Wifi nedela nejaky trotl,slape absolutne bezproblemove a neni duvod se toho bat...

MMike 8)

<fieldset><legend>Petr</legend><fieldset><legend>Mirka</legend>Ráda bych se dozvěděla tipy na připojení. Máme Tiscali, ale ráda bych ho změnila na neomezený limit jak časový tak datový. Máme omezení 2Gb, a platíme 475,-Kč. Děkuji za rady!</fieldset>

Já mám připojení od satt (600/300) bez omezení a mám to už 4 rok a jsem spokojenej.Sice ze začátku tam problém sem tam byl ale teď už to šlape v pohodě navíc se teď přešlo na optiku a bude se zvedat i rychlost takže doporučuju.Co se týká wifi tak tady bych do toho rozhodně nešel bo kamoš to má a nebudu citovat jeho zkušenosti ;)</fieldset>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ja osobni zkusenost s wifi nemam ale par lidi co ji ma na to fest nadava ale je jasny, ze vsude je to jiny ;) jinak ja sem s kabelem ted spokojenej i kdyz bych si za 700 predstavoval jeste vetsi rychlost a to ji dneska satt zvysil u me je to ted (1200/350)

<fieldset><legend>MMike</legend>Kabel je kabel,co si budem rikat ze ...

tam nejake limity - teda jak kde - moc nehrozi...taky v mem kraji (Tišnov) je kabelovka www.selfnet.cz s coool cenama....

jenze my ostatni sme odsouzeni na wifi... a ac nerad se opakuji,znovu rikam...pokud Wifi nedela nejaky trotl,slape absolutne bezproblemove a neni duvod se toho bat...

MMike 8)

<fieldset><legend>Petr</legend><fieldset><legend>Mirka</legend>Ráda bych se dozvěděla tipy na připojení. Máme Tiscali, ale ráda bych ho změnila na neomezený limit jak časový tak datový. Máme omezení 2Gb, a platíme 475,-Kč. Děkuji za rady!</fieldset>

Já mám připojení od satt (600/300) bez omezení a mám to už 4 rok a jsem spokojenej.Sice ze začátku tam problém sem tam byl ale teď už to šlape v pohodě navíc se teď přešlo na optiku a bude se zvedat i rychlost takže doporučuju.Co se týká wifi tak tady bych do toho rozhodně nešel bo kamoš to má a nebudu citovat jeho zkušenosti ;)</fieldset></fieldset>

 
od MMike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

host:194-142-117-82.net.baz.cz
datum a čas:21.06.2006 18:58
stahování:896.384 kbps (112.048 kB/s)
upload:921.144 kbps (115.143 kB/s)

web odezva:min:30.5ms průměr:35.5ms max:42.2ms

takto se to drzi v podstate cely den...

obcas to ma sve chvile ale to asi kazde wifi plne sosalu...

toto je 1/1M za 990,- ale ja pudu na 768/768kbit za 790,-

990 je moc penez uz...na to nac net zatim pouzivam...

jak rikam..wifi...ale dostacuje
MMike 8)

<fieldset><legend>Petr</legend>Ja osobni zkusenost s wifi nemam ale par lidi co ji ma na to fest nadava ale je jasny, ze vsude je to jiny ;) jinak ja sem s kabelem ted spokojenej i kdyz bych si za 700 predstavoval jeste vetsi rychlost a to ji dneska satt zvysil u me je to ted (1200/350)

<fieldset><legend>MMike</legend>Kabel je kabel,co si budem rikat ze ...

tam nejake limity - teda jak kde - moc nehrozi...taky v mem kraji (Tišnov) je kabelovka www.selfnet.cz s coool cenama....

jenze my ostatni sme odsouzeni na wifi... a ac nerad se opakuji,znovu rikam...pokud Wifi nedela nejaky trotl,slape absolutne bezproblemove a neni duvod se toho bat...

MMike 8)

<fieldset><legend>Petr</legend><fieldset><legend>Mirka</legend>Ráda bych se dozvěděla tipy na připojení. Máme Tiscali, ale ráda bych ho změnila na neomezený limit jak časový tak datový. Máme omezení 2Gb, a platíme 475,-Kč. Děkuji za rady!</fieldset>

Já mám připojení od satt (600/300) bez omezení a mám to už 4 rok a jsem spokojenej.Sice ze začátku tam problém sem tam byl ale teď už to šlape v pohodě navíc se teď přešlo na optiku a bude se zvedat i rychlost takže doporučuju.Co se týká wifi tak tady bych do toho rozhodně nešel bo kamoš to má a nebudu citovat jeho zkušenosti ;)</fieldset></fieldset></fieldset>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jenom drobnost - po přechodu na optiku je tu ještě několik drobných zádrhelů, které uživatele nepotěší. Naznačím některé z nich, na které jsem narazil já a i několik dalších uživatelů, které znám.

Adresní rozsah nových IP je na řadě servrů /hracích i jiných/ banován, respektive silně omezen. Ale to by ještě tak nevadilo, je spousta způsobů jak si zakrýt / změnit IP. Ale proč bych to měl dělat, když si platím svoji vlastní pevnou, tedy ne dynamickou IP ? Ale jak říkám, to je drobnost, která se dá operativně řešit.

Další z nepříjemných problémů je rychlost uploadu. Stále ještě platí stávající smlouvy, kde mám garantované rychlosti down/upl 640/300 kbps, ale po přechodu na optiku je zhola nemožné alespoň vzdáleně se hodnotě uploadu přiblížit - viz níže:

IP (host):213.211.37.6 (uidby376.sattnet.cz)

datum a čas:26.07.2006 18:03
stahování:1137.272 kbps (142.159 kB/s)
upload:181.616 kbps (22.702 kB/s)

web odezva:min:25.3ms průměr:35.7ms max:50.9ms

Jsem zvědav, jak dlouho ještě tato mrzutá situace potrvá, přece jenom už je to více jak 5 týdnů co se přešlo na optiku a nikdo se k řešení problémů nemá. Asi to chce čas...

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.