Wifi + lagy + CStrike

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravim,mam na vas vsechny prosbu ktera je minimalne pro me velmi dulezita,jedna se o tkz. "Lagy" ,hraju Cstrike 1.5 a mam zminene lagy,tedy kratky vypadek netu nebo skokove zvyseny ping rovnajici se do tisicu milisekund.Jasne na tom neni nic az tak zvlastniho,ovsem kdyby ty lagy nebyly opakujici se v presnem casovem intervalu jak muzete videt na tomto obrazku:

http://s2.supload.com/free/lagy.jpg/view/

Dela to na kazdem servru,takze serverem to opravdu neni.Uz si nevim rady jak se toho zbavit,mam vse vypnute firewall,antivirus i vsechny programy,v task manageru jsem vypnul vse a nechal opravdu jen to co system potrebuje.Reinstaloval jsem hru i HLSW,windle jsem nedavno nainstaloval takze jsou ciste.Sila i kvalita signalu je se pohybuje mezi 95-100% .Zkratka nevim jak dal,nevite nekdo cim by to mohlo byt nebo co bych mel dal aplikovat?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

S tim ty sám nic neudelas, za to muze tvuj provider, mam to a samy a proste to nejde vyresit, zkus se obratit na poskytovatele a uvidis :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Nakaši</legend>S tim ty sám nic neudelas, za to muze tvuj provider, mam to a samy a proste to nejde vyresit, zkus se obratit na poskytovatele a uvidis :)</fieldset>

To prave nevim,kamarad je pripojeny na stejny vysilac je asi o 10m blize k vysilaci a lagy nema....i kdyz mozne je vsechno.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

zkuz zmenit pozici své antény, já ji měnil v pondělí a rapidně se to zlepšilo :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>mike</legend>zkuz zmenit pozici své antény, já ji měnil v pondělí a rapidně se to zlepšilo :)</fieldset>

To jo...ale nenapada me jak,mam ji na takovym kloubu a muzu s ni hybat do prava a do leva a v podstate kvalitu i silu signalu mam perfektni,leda jak rikas bych ji mohl dat na jine misto ale to bych musel prodluzovat kabel....do toho se mi moc nechce ;)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

za 1. zkus nekolikrat po sobe dat test na rychlost.cz... a hod to sem... uvidis jestli ti lita ping sam o sobe nebo to je jen cskem...

za 2. pokud nebude na rychlost.cz litat ping, tak je to nastavenim cska.. podivej se na ty testy a uvidime, pak ti poradim jak nastavit CS...

:wink:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

navic priste napis jakou mas rychlost UP/DOWNloadu, agregace (jestli je), jinak ti moc lidi nepomuze.... udelej ty testy, nebo jestli si je uz delal na rychlosti, tak jestli ti ten ping lita i v nich...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

může to být i wifi přijímačem, některé dělají to, že se občas re-asociují, a tím dojde k krátkému výpadku. K dalším drobným výpadkům (obvykle 1-2 vypadlé nebo dlouhé pingy) dochází když se wifi karta přepíná mezi rychlostmi (1,2,5.5,11 mbit). Ideální je nenechávat automatickou volbu, ale nastavit rychlost fixně

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdar:
datum a čas:13.05.2006 17:09
stahování:1363.416 kbps (170.427 kB/s)
upload:328.632 kbps (41.079 kB/s)

web odezva:min:32.6ms průměr:39.4ms max:46.1ms

datum a čas:13.05.2006 17:11
stahování:1606.864 kbps (200.858 kB/s)
upload:318.136 kbps (39.767 kB/s)

web odezva:min:34.2ms průměr:44.2ms max:54.5ms

Takhle to jde porad dokola,ping je OK,vse je porad pri starem jako jsem ukazoval na tomto obrazku: http://s2.supload.com/free/lagy.jpg/view/ je to print z HLSW,to zelene je nizky ping do 50ms a to nahle zvyseni do cervena,to je ten tkz. lag,kdy mi ping vyletne nad 1000ms a hned zase spadne,v CSku to pekne kuji aim.

Jinak to HLSW nema nic spolecneho s CS (myslim tim nastaveni..apod.) takze nastavenim CS to dle meho nebude a kdyz tak config CSka mam presne od kamose kteremu to nelaguje a ma ho optimalizovany pro co nejnizsi ping.

g@vin: tak to nevim,je to mozne ta &quot;reasociace&quot; ale kamarad ktery je k vysilaci/prijimaci pripojen asi o 20m blize tento problem nema.Dale jak si rikal s tou kartou,to me napadlo take a proto mam nastavene napevno na 2Mbit.

All: Jinak mam 2048 Download,384 Uploud,bez agregace,bez FUP...apod.

Dekuji vam vsem za vas zajem,jsem uz opravdu zoufaly a nevim co s tim.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nebo to udelej jednoduse napis do prikazoveho radku ping rychlost.cz -t a uvidis jake budes mit pingy.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Takze problem zda se vyresen,k me wifi karte vysli nove ovladace,problem to zda se vyresilo.Diky vsem za rady.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

XD:

Dej mi na sebe ICQ:... mám úplně stejnej problém.... a tys ho vyřešil.... poraď mi jsem zoufalý.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

muzu si smazat ban na cstrike

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.