Rychlost.cz Fórum Síťový hardware IP telefonie

IP telefonie

IP telefonie

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od slim1963
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Chci si koupit místo IP telefonu ,IP bránu.Ale nepochopil jsem,jestli musím být napojen na pevnou síŤ abych mohl normální telefon použít.Mám WiFI.Od Telecomu jsem se odhlásil.Normální telefon bude fungovat jako sluchátko a mikrofon?Můžu mít třeba tři telefony napojené v serii?Telefony jsou napájené s té IP brány?Je toho moc,ale za zeptání......

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>slim1963</legend>Chci si koupit místo IP telefonu ,IP bránu.Ale nepochopil jsem,jestli musím být napojen na pevnou síŤ abych mohl normální telefon použít.Mám WiFI.Od Telecomu jsem se odhlásil.Normální telefon bude fungovat jako sluchátko a mikrofon?Můžu mít třeba tři telefony napojené v serii?Telefony jsou napájené s té IP brány?Je toho moc,ale za zeptání......</fieldset>

kup si IP adapter, k tomuto zarizeni pak muzes pripojit PC a zaroven normalni analogovy telefon. popripade muzes jeste zapojit k tomuto switch a muzes pripojit vice PC.

vice telefonu??

muzes zapojit vice telefonu v serii (zapojeni jako BRIDGE) a nebo pouzij adapter, ktery ma vice zdirek na pripojeni telefonu (2x RJ-11)

telefony jsou napajene z te brany (pokud se nejedna o nejake spec telefony-fax, zaznamnik,...)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

a taky si prostuduj http://www.telefonujeme.com/viewtopic.php?t=1927&amp;start=60

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Omlouvám se za neznalost.Jsem zatím připojen přes Tiskali/Telecom.Co musím udělat abych mohl používat normální telefon spolu s druhým pro IP nebo mohu mít jen telefon IP.Zajímaj mne jestli se mohu odhlásit od pevného připojení a sestli mi zůstane číslo.Nebo musím zůstat u pevného spojení a přidat jen adaptér IP s telefonem pro IP, či je lepší jen sluchátko s reproduktorem? Čtu spostu informací o různých poskytovatelech ale moc tomu nerozumím.Může mi někdo do celé věci zasvětit. Jsem připojen přes Chello,které asi ještě službu IP neposkytuje.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.