ADSL(TELECOM) nebo CHELLO?

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Chtěl sem se zeptat co je lepší, jestli adsl od telecomu nebo chello, chci to hlavne na hrani online her, tak nechci koupit stejnej shit jako predtim(CDMA :( ) Tak poradte dobre pls :twisted: :!:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Doporucil bych ti kabelovou televizi. Mam ji uz rok a jede mi net bez problemu. Pri online hrach ping prumerne 20. :-)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Doporucil bych ti kabelovou televizi. Mam ji uz rok a jede mi net bez problemu. Pri online hrach ping prumerne 20. :-) Mam CHELLO puvodni 1024/128 a ted 2500/256 za rozumnou cenu :-)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

MAM 4096/512 za 250 mesicne od telekomu a bez limitu, take v klidu! 8-)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Ace_Cool</legend>MAM 4096/512 za 250 mesicne od telekomu a bez limitu, take v klidu! 8-)</fieldset>

Nezapomnels napsat pred tech 250 nahodou 1, protoze ja mam od Telecomu 3072/256 za 790 mesicne a rachlostni problemy resim stale.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Ace_Cool</legend>MAM 4096/512 za 250 mesicne od telekomu a bez limitu, take v klidu! 8-)</fieldset>

Tak trapny prispevek jsem jeste nikde necetl :roll: :roll: :) :D :lol:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Ace_Cool</legend>MAM 4096/512 za 250 mesicne od telekomu a bez limitu, take v klidu! 8-)</fieldset>

To je nesmysl!!!

Jinak jsem spokojený s Chellem, mám Chello easy 1024/128, limit 10 GB a platím 555Kč s DPH. Ping je malý, kolem 20ms (jde o to vůči kterému serveru). Pařit se s tím dá v pohodě. A nezapomeň - Telecomu musíš dál platit za telefon několik set korun. Já jsem Telecom vypověděl a jsem v pohodě. Na volání používám VoIP telefonii.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Já jsem z Prahy 10 mám Chello Easy 498/118 62/12 KB. Udivuje mně jak to dělají se slíbeným zvýšením na 1024/250.Zatím mi to zvedli jen na polovinu slíbené rychlosti a nikdo se mnou nejedná.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Anonymous</legend>Já jsem z Prahy 10 mám Chello Easy 498/118 62/12 KB. Udivuje mně jak to dělají se slíbeným zvýšením na 1024/250.Zatím mi to zvedli jen na polovinu slíbené rychlosti a nikdo se mnou nejedná.</fieldset>

Neboj u chella se zvetsovani rychlosti provadi az do konce cervna, takze si budes muset chvilicku pockat a pak ti to teprve poleti tech 1024/128 :-)

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.