Rychlost.cz Fórum Síťový hardware ASUS TI4631

ASUS TI4631

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý den, mám ADSL internet od Volného, modem ASUS TI4631, pevnou IP adresu 62.177.77.143, ale modem ma IP 10.0.0.138 a prideluje mi dynamickou adresu 10.0.0.1. Nejsem tak videt z internetu a nemuzu zakladat webovy server napr.pro on-line hry. Nevite nekdo jak nastavit tento modem, aby mi prekladal IP adresu (asi port forwarding nebo NATú tak, aby moje pevna IP adresa byla viditelna v internetu a fungoval mi "webovy server" online her ??? Za presny navod nastaveni modemu a nastaveni Internet Exploreru bych byl vdecny... DIKY kontakt: xtom01@seznam.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

... mas svou venkovni adresu a to je ta ktera nezacina desitkou ... ta 10..... je vnitrni .. tu ti da router jen pro tebe ve tve siti ... zvenku jsi videt ... a jestli ne tak to mas blby :P

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>frettie</legend>... mas svou venkovni adresu a to je ta ktera nezacina desitkou ... ta 10..... je vnitrni .. tu ti da router jen pro tebe ve tve siti ... zvenku jsi videt ... a jestli ne tak to mas blby :P</fieldset>

Tak zatakovydle komentar bych opravdu vrazdil. Nekdo tady nevi jak neco nastavit a jiny si da praci napsat takovouhle blbost, ktera mu vubec nepomuze, protoze je to jen opakovani co uz napsal. opravdu nechapu.

A navic z venku nemusi byt videt, jestlize ma zapnuty firewall , tak normalne na ping neodpovi. Samozrejme jinak videt je !!!

Do prohlizece napsat ip adresu 10.0.0.138 (modem),

--&gt; horni menu &quot;ADVANCED&quot;

--&gt; menu vlevo &quot;LAN clients&quot;

--&gt; napsat svoji ip adresu (10.0.0.1)

Zpet do ADVANCED:

--&gt; leve menu &quot;PORT FORWARDING&quot;

--&gt; tady mate nekolik moznosti:

1) vybrat z leveho seznamu preddefinovanou hru, ktera tam je a kliknout na ADD prida se do praveho seznamu,

2) kdyz tam neni tak nastavit vlastni porty vybranim moznosti USER, musite znat jake porty hra pouziva a zase pridat do praveho seznamu, pak talcitko APPLY

3) kdyz nebude fungovat s timto nastavenim, tak by podle meho mel zafungovat nastavit DMZ zony, nebo pouzit &quot;CUSTOM PORT FORWARDING&quot;

Nicmene podrobne nastaveni je na delsi povidani.

Uplne nejlepsi je zavolat na VOLNEHo jejich zelenou linku, ted si ji nepamatuju a tam musi poradit.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

800 880 880

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.