ADSL, F-M, rozdíl mezi modemem a adsl...

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý den. Jdu vyměnit CDMA za Internet Expres. Jiná možnost není. Poradíte který jejich modem vzít? Nechci nějak laborovat a kupovat modem jinde, mně se třeba zamlouvá DataCom XAVi 8122r nebo Speed Touch 510i 4xEthernet. Jsem začátečník a nevyznám se. Budu zapojovat jedno PC + možná časem ještě jedno. Jak to funguje? Telefonní kabel jde do modemu a zněj jsou každým kabelem zvlášť připojeny různé PC do svých síťovek, které fungují nezávisle na sebe i mezi sebou? Jak je modem napájen a jestli se musí do PC instalovat nějaký SW a ještě by mně zajímalo jestli se dá přejít v roční smlouvě na jiný tarif? Rozhoduji se mezi Internet Expres Maxi a Internet Expres Extreme 2048, 20GB by mi mělo stačit.

Omlouvám se za nespočet otázek, ale jsem zvědavý na co se mám připravit.

Děkuji...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

u čt se připrav na všechno :lol: :roll:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravim panove a damy. Ja jsem si poridil IExpres s modemem Aethra. Pripojeni funguje perfektne, ale problem je v tom, ze mi prestal fungovat skener Mustek, ktery je rovnez pripojen pres USB. Tiskarnu mam, diky bohum, zapojenu pres paralel. Kdyz jsem cetl ten prispevek, ktery mluvil o spotrebe, tak mi zatrnulo, ale uvedomil jsem si, ze skener mam ziveny z adapteru. Pokud jste meli nejake podobne problemy, dejte, prosim, vedet. Mam W2000. Dik. Markell

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Měl jsem podobný problém. Nastal tím, že do USB portu ve kterém byl instalován scaner jsem připojil ADSL modem a scaner do dalšího USB portu. Doporučuji vrátit scaner do USB portu ve kterém byl instalován a model připojit do libovolného volného, ovadač si ho najde. Zní to sice neuvěřitelně, ale je to moje zkušenost

 
Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.