Rychlost u UPC

Strana:1 2
od vostarkovci
příspěvků: 8
IP: (zobrazit)

Velice rád poradím.Pracuji pro upc jako obchodní zástupce.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Mam net od nich do konce ledna za 150 (tech 30mbit), jde udelat prodlouzeni teto ceny?

 
od vostarkovci
příspěvků: 8
IP: (zobrazit)

warman:27.07.2013 19:29Mam net od nich do konce ledna za 150 (tech 30mbit), jde udelat prodlouzeni teto ceny?

Tak to je super cena,ale bohužel prodloužit tuto cenu nelze.Koncem listopadu můžete zavolat na klienské centum,jak to bude s cenou na další rok,ale myslím si že cena se Vám o hodně zvedne.V případě,že s cenou nebude souhlasit smlouvu ukončete a to lze pouze písemně.Poté budete volný klient a internet lze udělat za akční cenu.

 
od pata
příspěvků: 56
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

vostarkovci:27.07.2013 22:37Tak to je super cena,ale bohužel prodloužit tuto cenu nelze.Koncem listopadu můžete zavolat na klienské centum,jak to bude s cenou na další rok,ale myslím si že cena se Vám o hodně zvedne.V případě,že s cenou nebude souhlasit smlouvu ukončete a to lze pouze písemně.Poté budete volný klient a internet lze udělat za akční cenu.

tomu se rika obchodni zastupce fy UPC .... poradi jak platit malo... z Vas museji mit na UPC radost, byznys je byznys,ze? :))) holt podomni prodejci .)

 
od vostarkovci
příspěvků: 8
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 1

pata:28.07.2013 09:46tomu se rika obchodni zastupce fy UPC .... poradi jak platit malo... z Vas museji mit na UPC radost, byznys je byznys,ze? :))) holt podomni prodejci .)

Je rozdíl jestli platit například 571 nebo o 200kč méně.Pro Vás to asi žádné peníze nejsou,ale je spoustu lidí kde ušetřit.Byla to pouze rada nikdo se tím řídit nemusí a stejně spoustu lidí na to přijdou sami.Tyto pravidla má upc já jsem si je nevymyslel,ale proč platit zbytečně více peněz,když nemusíte

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 1

pata:28.07.2013 09:46tomu se rika obchodni zastupce fy UPC .... poradi jak platit malo... z Vas museji mit na UPC radost, byznys je byznys,ze? :))) holt podomni prodejci .)

Tak to u UPC chodi. Pro koho je cena dostacujici, tak si poridi pres upc.cz. kdo chce usetrit trochu vic, jde na stabilniinternet a kdo nejvic, tak si zavola OZ ;)

 
od mus63
příspěvků: 61
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 0

Co mě u UPC dožírá je ten Váš upload. No FUJ!!!

Internet je sice kvalitní, ale ten upload... to je děs, běs.

A co mi dožírá ještě víc je, když nabízíte internet 30/1 - to je šílenství! 30 Mbps stahování a 1 Mbps upload. Poměr cena/výkon je příšerný.

Kdyby to bylo 30/3, tak že by to bylo ono.

Co už se mi líbí víc je 60/6. (To nabízíte) - To už je také ono.

Proč to nemáte sakriš vyrovnané? Vy to máte takto: 10/1, 30/1, 60/6, 120/10.

A mělo by to být takto: 10/1, 30/3, 60/6, 120/12.

Téměř jakékoliv internetové připojení (kromě ADSL) má upload většinou o polovinu menší než download. A to se o UPC říci nedá! Mně je to tedy zcela upřímně jedno, nabízejte si co chcete. Protože já mám internet od PilsFree, platím 300 Kč/měsíc. A rychlost mám kolem 95/85. (Jsem připojen na 100 Mbps). Bez smlouvy, když se mi nebudou líbit, tak prostě odejdu... Fakt je ten, že moji kolegové, kamarádi k Vám chtěli jít a hodně je odradil ten Váš upload! Tak hodně, že šli raději jinam...

A kam se tedy ztrácí ten Váš upload? U O2 je mi to jasné, to je ADSL. Tato techlologie prostě více nepřenese. Ale od Vás to jde po kabelu. V čem je chyba??? Proč je u Vás tak mizerný upload?

Kdybych bydlel v Praze, jdu na Centrio. Ti také mají poctivý upload.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

mus63: uvědom si, že ne každý ma potřebu uploadu, respektive potřebu pirátit ;) 1mbps je pro 95% uživatelů dostačující, těch zbylích 5% si hold připlatí za 60/6. mimochodem teďka nabízí za 50kč měsíčně 4mbits upload navíc ;) stačí se mkrnout do jejich ceníku.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

jinak, kde je tech 95/85? http://rychlost.cz/profil/mus63/ Tady jsi pfred tydnem nameril 3mbits download a nikdy jsi nemel vic jak 17/17

 
od mus63
příspěvků: 61
IP: (zobrazit)

warman:16.08.2013 11:01jinak, kde je tech 95/85? http://rychlost.cz/profil/mus63/ Tady jsi pfred tydnem nameril 3mbits download a nikdy jsi nemel vic jak 17/17

Ano, to má své důvody... Nejsem momentálně doma, ale připojený na Wi-Fině. Až se vrátím na Vánoce domů, tak něco uvidíš. :V

 
od whitehawk
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

warman:15.08.2013 12:37mus63: uvědom si, že ne každý ma potřebu uploadu, respektive potřebu pirátit ;) 1mbps je pro 95% uživatelů dostačující, těch zbylích 5% si hold připlatí za 60/6. mimochodem teďka nabízí za 50kč měsíčně 4mbits upload navíc ;) stačí se mkrnout do jejich ceníku.

V dnešní době, kdy se nahrávají fotky na cloud v třeba i v plné kvalitě, by měl být upload 3mbps minimum. Nikdo přece nechce čekat, až se za 2 minuty nakopíruje jedna fotka z dalších padesáti... nebo jo?

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

whitehawk:16.10.2013 15:54V dnešní době, kdy se nahrávají fotky na cloud v třeba i v plné kvalitě, by měl být upload 3mbps minimum. Nikdo přece nechce čekat, až se za 2 minuty nakopíruje jedna fotka z dalších padesáti... nebo jo?

No. Upc nabizi nejnizsi tarif 40/4, pokud nepocitam tees tech 10/1 z stabilniinternet.cz

 
od mus63
příspěvků: 61
IP: (zobrazit)

Ty nízké rychlosti, které jsou na mém profilu, jsou způsobeny zkušebním měřením...

Když jsme přehazovali se správci sektory. :-)Teď už to běhá na Wi-Fině stabilně kolem 19 Mbit.

 
od mus63
příspěvků: 61
IP: (zobrazit)

warman: Dostal jsem se domů. A bohužel můj stařičký TP-Link TL-WR841ND více neudělá. :-(

http://www.speedtest.net/my-result/3041455324

 
od manicminer
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

MUS63:15.08.2013 01:26Co mě u UPC dožírá je ten Váš upload. No FUJ!!!

Internet je sice kvalitní, ale ten upload... to je děs, běs.

A co mi dožírá ještě víc je, když nabízíte internet 30/1 - to je šílenství! 30 Mbps stahování a 1 Mbps upload. Poměr cena/výkon je příšerný.

Kdyby to bylo 30/3, tak že by to bylo ono.

Co už se mi líbí víc je 60/6. (To nabízíte) - To už je také ono.

Proč to nemáte sakriš vyrovnané? Vy to máte takto: 10/1, 30/1, 60/6, 120/10.

A mělo by to být takto: 10/1, 30/3, 60/6, 120/12.

Téměř jakékoliv internetové připojení (kromě ADSL) má upload většinou o polovinu menší než download. A to se o UPC říci nedá! Mně je to tedy zcela upřímně jedno, nabízejte si co chcete. Protože já mám internet od PilsFree, platím 300 Kč/měsíc. A rychlost mám kolem 95/85. (Jsem připojen na 100 Mbps). Bez smlouvy, když se mi nebudou líbit, tak prostě odejdu... Fakt je ten, že moji kolegové, kamarádi k Vám chtěli jít a hodně je odradil ten Váš upload! Tak hodně, že šli raději jinam...

A kam se tedy ztrácí ten Váš upload? U O2 je mi to jasné, to je ADSL. Tato techlologie prostě více nepřenese. Ale od Vás to jde po kabelu. V čem je chyba??? Proč je u Vás tak mizerný upload?

Kdybych bydlel v Praze, jdu na Centrio. Ti také mají poctivý upload.

Přesně tak, jejich upload je nejen příšerný ale taky potvrzuje to, že firma UPC parazituje na ostatních menších poskytovatelích se symetrickým připojením. Představte si situaci, kdy všichni poskytovatelé mají takoví upload jako UPC. Rázem je nějaký download 240Mb/s absolutně k ničemu jelikož každý v ČR by měl upload max 10Mb/s Takže UPC je banda vyžírků a to nejen pouze ke svým zákazníkům ale i k ostatním poskytovatelům internetu.

 
Strana:1 2

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Vyzkoušejte náš speedtest. Fungující i bez Flashe, čistě na Javascriptu.