Nestabilní připojení

od eugen
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

Dobrý den, mám problém s rychlostí internetu, který mi poslední měsíc kolísá mezi D: 0,2 - 10Mbs. U: 0,1 - 2,5Mbs. Připojení mám bezdrátové od CZNET - Casablanca. Anténa - router - wifi router. Mam však ale drát do PC. Máme zde 4 PC a všechny mají stejné připojení. Technik který tu byl, nebyl schopný ani vlézt na střechu zkontrolovat anténu. Opravdu jsem z toho neštastný, hraju online Battlefield a ping mi skáče mezi 23 - 200 cca. Děkuji za odpovědi

Stěhování a stěhovací služby
 
od jakuub
příspěvků: 197
IP: (zobrazit)

eugen:03.11.2012 09:26Dobrý den, mám problém s rychlostí internetu, který mi poslední měsíc kolísá mezi D: 0,2 - 10Mbs. U: 0,1 - 2,5Mbs. Připojení mám bezdrátové od CZNET - Casablanca. Anténa - router - wifi router. Mam však ale drát do PC. Máme zde 4 PC a všechny mají stejné připojení. Technik který tu byl, nebyl schopný ani vlézt na střechu zkontrolovat anténu. Opravdu jsem z toho neštastný, hraju online Battlefield a ping mi skáče mezi 23 - 200 cca. Děkuji za odpovědi

V jaké lokalitě bydlíte?

 
od jakuub
příspěvků: 197
IP: (zobrazit)

eugen:03.11.2012 09:26Dobrý den, mám problém s rychlostí internetu, který mi poslední měsíc kolísá mezi D: 0,2 - 10Mbs. U: 0,1 - 2,5Mbs. Připojení mám bezdrátové od CZNET - Casablanca. Anténa - router - wifi router. Mam však ale drát do PC. Máme zde 4 PC a všechny mají stejné připojení. Technik který tu byl, nebyl schopný ani vlézt na střechu zkontrolovat anténu. Opravdu jsem z toho neštastný, hraju online Battlefield a ping mi skáče mezi 23 - 200 cca. Děkuji za odpovědi

To jste připojen až z dejvic na casablancu?!?!

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

jakuub:03.11.2012 22:38To jste připojen až z dejvic na casablancu?!?!

ne, ale cznet je pripojeny pres casablancu. tak to myslel.

 
od eugen
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

Jsem z Prahy Dejvic - Ulice: Na ostrohu.

Stěhování a stěhovací služby
 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

eugen:04.11.2012 08:53Jsem z Prahy Dejvic - Ulice: Na ostrohu.

upc, netbox ci neco podobneho tam neni?

 
od eugen
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

bohužel, našel jsem zatím airwaynet...

Stěhování a stěhovací služby
 
od jakuub
příspěvků: 197
IP: (zobrazit)

eugen:04.11.2012 13:01bohužel, našel jsem zatím airwaynet...

Co czspeed.net, spoje.net ?