Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Někdy se člověk až pobaví nad těma blábolama co tady někteří píšou! Chtělo by to trošku víc rozumět windowsum dobře všechno nastavit a bude všechno ok. Stěžovat si a nadávat na cdma, když přitom vůbec neví o čem píše, může jen de... Neříkám že je to 100% ale vzhledem tomu že jsem na samém okraji pokrytí signálem a chodí to +-800 kbps tak nevím na co si stěžovat. stahuju přes dowload manager a ten to tahá pořád přes 1 mb. platím 699 bez dph. a žádné omezení na 512 jak tady někdo píše nemám (taky nevi o co go a píše pi...) Možná se někteří budou divit co je čeká na adsl až k nim přejdou !!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nekdy me opravdu pobavi jak nekdo nejcasteji anonym napise blabol typu nastavte si Win kdyz to neumite tak nelezte na net ja jsem na okraji signalu jeste lepe kdyz tam nekdo hodi bez signalu a jede mu to minimalne 800. Vazeny anonyme ve vytizenych lokalitach omezuji rychlost nizsimu tarifu na 512 pokud je ale zrovna v bts volno tak i tam kde uplatnuji snizeni rychlosti to pusti klidne rychleji Jinak na rychlosti se hodne podili i jak prijimas signal neni zrovna nejlepsi byt primo pod bts a take neni nejlepsi prijimat signal nekolikanasobne odrazeny (od budov kopcu...) To jsou me zkusenosti s cdma. Pokud napises co jak mas ty nastaveno aby to ostatni mohli zkusit a ohodnotit tak to beru ale spis ocekavam odpoved typu prece nebudu nekomu radit aby mi to nahodou nejelo pomaleji ale tim jen ostatnim ukazujes ze nastaveni neni az tak podstatne ALE VYTIZENOST BTS ANO

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

A k cemu je me platny,ze budu mit vsechno paradne nasteveny a serizeny,kdyz moje BTS praska ve svech a muzu delat co chcu...he a ted rad.......takze se me vecer rychlost pohybuje kolem 30 Kbps.....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>jsn</legend>Někdy se člověk až pobaví nad těma blábolama co tady někteří píšou! Chtělo by to trošku víc rozumět windowsum dobře všechno nastavit a bude všechno ok. Stěžovat si a nadávat na cdma, když přitom vůbec neví o čem píše, může jen de... Neříkám že je to 100% ale vzhledem tomu že jsem na samém okraji pokrytí signálem a chodí to +-800 kbps tak nevím na co si stěžovat. stahuju přes dowload manager a ten to tahá pořád přes 1 mb. platím 699 bez dph. a žádné omezení na 512 jak tady někdo píše nemám (taky nevi o co go a píše pi...) Možná se někteří budou divit co je čeká na adsl až k nim přejdou !!</fieldset>

Já měl CDMA od září 1994, tedy jeden z poměrně ranných zákazníků. Žádná FUP tenkrát nebyla. Jelo to na ten pahejlek 250 - 350 kilo a byl jsem nadšenej. Po týdnu, co jsem to měl půjčený jsem si to koupil. Paráda.....ale jen dva týdny. Pak tam práskli FUP a postupně to spadlo na 15 kilobit. (vím, jakej je rozdíl bit a bajt) Teda pokud jsem se vůbec připojil. Začalo pokusničení s anténama, bez směrovky jsem se nechytl. <span style="color:red">A věř, že nastavením Windowsů to nebylo</span>. V Eurotelské prodejně mi řekli, že jsem moc náročnej. Tak jsem protrpěl smlouvu a zrušil to. Co ale dělat, kabelovka se mnou jaksi běhat nechce. Jo, a kde to tak prima běhá? Plzeň.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Marty, mám dojem že mé věty trošku překrucuješ. budeš se divit ,ale ve windows je opravdu několik míst k nastavení které májí vliv na ryclost netu. např. registry. Je taky spousta prográmků které to udělají za tebe,když to neumíš. na cdma doporučuju prog. Eurotel free dialer který to trochu popožene. v mém případě 200 kbps (měřil jsem dlouhodobě). je opravdu lepší než ten orig program od eurotelu. ke stažení na http://efs.wz.cz/ jinak o příjmu signálu toho vím snad dost 15 let jem byl radioamater a dělal do CB. bydlím v hodoníně 300 m. od hranic zSK a tam už opavdu signál končí. podívej se na mapu pokr.Na to jsem byl upozorněn i v ET a nejdřív jsem to zkusil jestli to vůbec pujde. lidí ve velkých městech, kterým to moc nejde je mě líto, myslel jsem spíš borce co píšou, že má modem 9 m usb prodlužce a diví se že mu to nejde napájet přes usb a pořád mu to padá,nebo o tom ani neví má plné PC virů a bordelu z netu, pc si dělá co chce a nadává na eurotel co mu to prodal za šmejd ! Do PC už taky pár let fušuju,trochu se tím živím,tak vím co někteří dokážou z počítačem vykouzlit. tak se lidem kterých se to netýká omlouvám !

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

MIMOCHODEM TAKHLE TO ŠLO PŘED CHVILKOU. A OPRAVDU JSEM SI TO NEVYMYSLEL!!! AŽ NA TEN PING, TO JE DĚS!!!

IP (host):85.160.230.65 (ip-85-160-230-65.eurotel.cz)

datum a čas:31.01.2006 18:47
stahování:827.696 kbps (103.462 kB/s)
upload:133.64 kbps (16.705 kB/s)

web odezva:min:462.8ms průměr:538.6ms max:700.8ms

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Adamec</legend><fieldset><legend>jsn</legend>Někdy se člověk až pobaví nad těma blábolama co tady někteří píšou! Chtělo by to trošku víc rozumět windowsum dobře všechno nastavit a bude všechno ok. Stěžovat si a nadávat na cdma, když přitom vůbec neví o čem píše, může jen de... Neříkám že je to 100% ale vzhledem tomu že jsem na samém okraji pokrytí signálem a chodí to +-800 kbps tak nevím na co si stěžovat. stahuju přes dowload manager a ten to tahá pořád přes 1 mb. platím 699 bez dph. a žádné omezení na 512 jak tady někdo píše nemám (taky nevi o co go a píše pi...) Možná se někteří budou divit co je čeká na adsl až k nim přejdou !!</fieldset>

Já měl CDMA od září 1994, tedy jeden z poměrně ranných zákazníků. Žádná FUP tenkrát nebyla. Jelo to na ten pahejlek 250 - 350 kilo a byl jsem nadšenej. Po týdnu, co jsem to měl půjčený jsem si to koupil. Paráda.....ale jen dva týdny. Pak tam práskli FUP a postupně to spadlo na 15 kilobit. (vím, jakej je rozdíl bit a bajt) Teda pokud jsem se vůbec připojil. Začalo pokusničení s anténama, bez směrovky jsem se nechytl. <span style="color:red">A věř, že nastavením Windowsů to nebylo</span>. V Eurotelské prodejně mi řekli, že jsem moc náročnej. Tak jsem protrpěl smlouvu a zrušil to. Co ale dělat, kabelovka se mnou jaksi běhat nechce. Jo, a kde to tak prima běhá? Plzeň.</fieldset>

Ty jsi mel CDMA od roku 1994......????No tak to teda gratuluju,asi jsi nejaky hacker nebo neco,protoze jsi surfoval v naprosto neexistujici siti....:)))Pokud vim,tak CDMA je v provozu tak nekdy od roku 2003 nebo 2004.....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Anonymous</legend><fieldset><legend>Adamec</legend><fieldset><legend>jsn</legend>Někdy se člověk až pobaví nad těma blábolama co tady někteří píšou! Chtělo by to trošku víc rozumět windowsum dobře všechno nastavit a bude všechno ok. Stěžovat si a nadávat na cdma, když přitom vůbec neví o čem píše, může jen de... Neříkám že je to 100% ale vzhledem tomu že jsem na samém okraji pokrytí signálem a chodí to +-800 kbps tak nevím na co si stěžovat. stahuju přes dowload manager a ten to tahá pořád přes 1 mb. platím 699 bez dph. a žádné omezení na 512 jak tady někdo píše nemám (taky nevi o co go a píše pi...) Možná se někteří budou divit co je čeká na adsl až k nim přejdou !!</fieldset>

Já měl CDMA od září 1994, tedy jeden z poměrně ranných zákazníků. Žádná FUP tenkrát nebyla. Jelo to na ten pahejlek 250 - 350 kilo a byl jsem nadšenej. Po týdnu, co jsem to měl půjčený jsem si to koupil. Paráda.....ale jen dva týdny. Pak tam práskli FUP a postupně to spadlo na 15 kilobit. (vím, jakej je rozdíl bit a bajt) Teda pokud jsem se vůbec připojil. Začalo pokusničení s anténama, bez směrovky jsem se nechytl. <span style="color:red">A věř, že nastavením Windowsů to nebylo</span>. V Eurotelské prodejně mi řekli, že jsem moc náročnej. Tak jsem protrpěl smlouvu a zrušil to. Co ale dělat, kabelovka se mnou jaksi běhat nechce. Jo, a kde to tak prima běhá? Plzeň.</fieldset>

Ty jsi mel CDMA od roku 1994......????No tak to teda gratuluju,asi jsi nejaky hacker nebo neco,protoze jsi surfoval v naprosto neexistujici siti....:)))Pokud vim,tak CDMA je v provozu tak nekdy od roku 2003 nebo 2004.....</fieldset>

Jasně, vychytals mi blechy, mělo tam být 2004. :D

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Adamec:06.02.2006 08:42</legend>[citace=Anonymous&lt;/legend&gt;&lt;fieldset&gt;&lt;legend&gt;Adamec&lt;/legend&gt;&lt;fieldset&gt;&lt;legend&gt;jsn]Někdy se člověk až pobaví nad těma blábolama co tady někteří píšou! Chtělo by to trošku víc rozumět windowsum dobře všechno nastavit a bude všechno ok. Stěžovat si a nadávat na cdma, když přitom vůbec neví o čem píše, může jen de... Neříkám že je to 100% ale vzhledem tomu že jsem na samém okraji pokrytí signálem a chodí to +-800 kbps tak nevím na co si stěžovat. stahuju přes dowload manager a ten to tahá pořád přes 1 mb. platím 699 bez dph. a žádné omezení na 512 jak tady někdo píše nemám (taky nevi o co go a píše pi...) Možná se někteří budou divit co je čeká na adsl až k nim přejdou !!</fieldset>

Já měl CDMA od září 1994, tedy jeden z poměrně ranných zákazníků. Žádná FUP tenkrát nebyla. Jelo to na ten pahejlek 250 - 350 kilo a byl jsem nadšenej. Po týdnu, co jsem to měl půjčený jsem si to koupil. Paráda.....ale jen dva týdny. Pak tam práskli FUP a postupně to spadlo na 15 kilobit. (vím, jakej je rozdíl bit a bajt) Teda pokud jsem se vůbec připojil. Začalo pokusničení s anténama, bez směrovky jsem se nechytl. &lt;span style=&quot;color:red&quot;&gt;A věř, že nastavením Windowsů to nebylo</span>. V Eurotelské prodejně mi řekli, že jsem moc náročnej. Tak jsem protrpěl smlouvu a zrušil to. Co ale dělat, kabelovka se mnou jaksi běhat nechce. Jo, a kde to tak prima běhá? Plzeň.</fieldset>

Ty jsi mel CDMA od roku 1994......????No tak to teda gratuluju,asi jsi nejaky hacker nebo neco,protoze jsi surfoval v naprosto neexistujici siti....:)))Pokud vim,tak CDMA je v provozu tak nekdy od roku 2003 nebo 2004.....</fieldset>

Jasně, vychytals mi blechy, mělo tam být 2004. :D</fieldset>

heh co zíří to to už stálo za prdlačku ....

ale sepen 2004 to jelo naprosto Exclusivne ...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mam CDMA eurotel dva roky,přes leto provozovaný nedaleko Soběslavi,jinak praha háje,v praze většinou rychlost těsně pod 128Kbit/s na táborsku

to šlo velmi dobře po spuštění sítě,od leta 2005 naprosto zoufalé,někdy taky jen 12kbit/s signál mám mezi 6-17% podle analyzeru z www.drholec.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>pesva:10.12.2006 14:11</legend>Mam CDMA eurotel dva roky,přes leto provozovaný nedaleko Soběslavi,jinak praha háje,v praze většinou rychlost těsně pod 128Kbit/s na táborsku

to šlo velmi dobře po spuštění sítě,od leta 2005 naprosto zoufalé,někdy taky jen 12kbit/s signál mám mezi 6-17% podle analyzeru z www.drholec.cz</fieldset>

větší sračku jako je CDMA jsem v životě nevyděl. Ze začátku mi to jelo opravdu mega, ale pak poslupně max 500, v zimě oani neumluvím, sotva 15kbps. Po roce jsem se toho zbavil a přešel na super wifi. za 600kč 1024/1024 bez žádný agregace, výpadků, nemusím pořád zapínat modem, koukat jakej mám signál. Takže cdma už nikdy, to radši nic

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.