Rychlost.cz Fórum Ostatní Pingy

Pingy

od sixx
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

zdravim lidi mam tu doma takovy problem mam bezdratovy internet a na nej napojeny 2PC u vsech her mam vetsinou 30 ms odezvu ale posledni dva tydny se to zhrosilo a nyni to skace i pres 5000ms nevim co stim udelat rychlost downloadu to same stahoval jsem rychlosti 300kb/s a ted to stoupne sotva na 10kb/s budu vdecny za jakoukoliv radu dekuju

 
od kaufly
příspěvků: 53
IP: (zobrazit)

najdi si jinou wifi.. nebo jednoduše si pořiď ADSL.. měl jsem ty samí problémy s wifi.. jednou mi to jelo 20mbps (s 5ms), pak ani né 1mbps.. (s ms do tisíce) věčně výpadky, samozřejmě nestabilita.. pořídil jsem si o2 ADSL 8mbps.. jelo mi to 6.6mbps (vzhledem k vzdálenosti od ústředny) a teď mi to jede přes 8mbps a nikdy se mi nestalo, že by mi ta rychlost šla pod 6.6mbps a nebo že by mi internet spadl..

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

to res s poskytovatelem.

 
od kaufly
příspěvků: 53
IP: (zobrazit)

warman:11.05.2012 14:17to res s poskytovatelem.

tak většinou jak to chodí.. budou tvrdit že chyba není u nich, nebo to klasicky spraví a za týden - dva znova.. ^.^

 
od pata
příspěvků: 56
IP: (zobrazit)

Sixx:08.05.2012 20:04zdravim lidi mam tu doma takovy problem mam bezdratovy internet a na nej napojeny 2PC u vsech her mam vetsinou 30 ms odezvu ale posledni dva tydny se to zhrosilo a nyni to skace i pres 5000ms nevim co stim udelat rychlost downloadu to same stahoval jsem rychlosti 300kb/s a ted to stoupne sotva na 10kb/s budu vdecny za jakoukoliv radu dekuju

na jak to tedy vlastne je s tou pripojkou Inetu? Je to pres nejake bezdratove od poskytovatele do domu, bytu... + pak mas nejaky WiFi router a na nej napojen 2PC kabelem nebo jeste pres dalsi WiFi doma v byte...nebo je to kabelove pripojeni domu (pres WiFi spoj, pres profi spoj 10Ghz,17Ghz nebo licencovany spoj, nebo pres optiku, kabel atd.) + WiFi v byte atd. atd... nepresny popis situace = zadne reseni... .)