Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

ČAUTE MÁM EUROTE GT DAILEX X - MODEM PŘIPOJENÍ A BYLO TO O DOST RYCHLEJŠÍ NEŽ TED MÁTE S TÍM NĚKDO NĚJAKÉ ZKUŠENOSTI?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jo, právě se CDMA teď zbavuji.

V dobách před rokem jsem dosahoval nárazově i rychlostí kolem mega za sekundu. Dnes je to slabých 15 kbps v průměru.

V podstatě od nového roku. Důvod neznám, a ani jsem to nezkoumal.

Přešel jsem na ADSL telekominíků. :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Co se tyce toho CDMA, beha mi to taky tak, obcas i kolem 3kB/s. Navic mi to asi tak po 24 hodinach vzdycky spadne, coz je dost zajimavy. Nevite, jestli to muzu nejak reklamovat anebo budu platit 2 roky 1070 Kc za pripojeni, ktery je 5krat pomalejsi nez 128 ADSL...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Měl jsem před cca půl rokem půjčený starý modem na jeden den. Šlapal v pohodě i půl mega za sekundu. Teď jsem koupil ANYdata a jedu slabých 20 kilo. Jak je tohle možný??!!! :x

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

ja mam wirelles cdma v blovicich plzen jih a normalne to chdi 650-850/s

v tydnu min 250

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

No tak pred rokem CDMA slapalo vyborne,ale poslednich par tydnu nebo mesicu to jde od 10 k 5.Takze sbohem CDMA...konecne mam moznost prejit na wifi.....protoze ono platit 1070 Kc za dial-up,to opravdu ne......

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Přesně tak, já z toho teď nevytáhnu víc jak :!: 5kb/s :!: a kdyz sem to chtěl vrátit, tak mi řekli, že to není možný a muselo to takle jít už na začátku. Svině!! :arrow: bych jim to narval do PRDELE i s tou anténou! LAMY

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

No já jsem z tohohle připojení na mrtvici. Normálně během dne se daří stahovat i 2kBps... A ty sráči mi slibovali 32 - 100... Jsou to svině neskutečný a každej den, co spustim net, tak je proklínám. V Praze jsem s timhle totálně v pr... Jak já je nenávidim. Pevnou doma nemam, kabelovka tu taky neni a navíc potřebuju být mobilní. To je zoufalá situace.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Petr</legend>No já jsem z tohohle připojení na mrtvici. Normálně během dne se daří stahovat i 2kBps... A ty sráči mi slibovali 32 - 100... Jsou to svině neskutečný a každej den, co spustim net, tak je proklínám. V Praze jsem s timhle totálně v pr... Jak já je nenávidim. Pevnou doma nemam, kabelovka tu taky neni a navíc potřebuju být mobilní. To je zoufalá situace.</fieldset>

Co v Praze zkusit UMTS?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

mne to pod 500 nejde, od ty doby co to ma 02, tak nebulte lamy a nejprve si to mate rozmyslet v praze je tolik moznost a vsude jinde taky to uz je lepsi mobil:)

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.