Nespolehlivý a pomalý net

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od mila-38
příspěvků: 12
IP: (zobrazit)

Jak tak pročítám všechny příspěvky, začínám mít pocit, že každý poskytovatel připojení je neschopný. Mám ufona, chtěla jsem O2 nebo Riomedia, ale po tom, co jsem se tu dočetla, zůstanu s ufonem.

 
od kaufly
příspěvků: 53
IP: (zobrazit)

:28.03.2010 09:57Jak tak pročítám všechny příspěvky, začínám mít pocit, že každý poskytovatel připojení je neschopný. Mám ufona, chtěla jsem O2 nebo Riomedia, ale po tom, co jsem se tu dočetla, zůstanu s ufonem.

osobně bych ufona nechtěl.. to bych radši zůstal u wifiny.. jinak o2 ADSL neni taky špatná služba když seš blízko ustředny.. jen jednání O2 neni zrovna nejlepší.. :)

 
od edison01
příspěvků: 38
IP: (zobrazit)

Ufona jsem měl a jsem rád že jsem se ho zbavil.Teď mám O2 a na to že jsem 3 km od ústředny to docela jde.Chování některých operátorů je opravdu někdy děs a hrůza. Ale když není jiná možnost připojení tak to musí člověk vydržet.Občas člověk u O2 narazí na operátora který je ochotný a snaží se opravdu vyřešit problém zákazníka tak aby byl zákazník opravdu spokojen.rn http://rychlost.cz/rh/20101233300-92e993507b.html

 
od violik
příspěvků: 33
IP: (zobrazit)

Já končím smlouvu O2 v listopadu O2 CDMA za 1000,- a asi to zkusím pak s ufonem, snad to budu moci vykoušet a když tak vrátit,kdyby ta rychlost neodpovídala alespoň té bídě co tu máme 250 kb přes den v noci cca 700 kb tak uvidím.

 
od violik
příspěvků: 33
IP: (zobrazit)

:28.03.2010 09:57Jak tak pročítám všechny příspěvky, začínám mít pocit, že každý poskytovatel připojení je neschopný. Mám ufona, chtěla jsem O2 nebo Riomedia, ale po tom, co jsem se tu dočetla, zůstanu s ufonem.

Nejhorší ze všeho je, když bydlíš kousek od Prahy kolem jsou stromy a nezbývá nic než CDMA za 1000,- použitelné pouze v noci protože všichni soudedé jsou na tom stejně a přes den máme rychlost max.250 kB a to na Yaginu 1,7 km od BTSky. Když jsem viděla 3G od O2 plánované a současné jakoby naše ves neexistovala, pouze kolem nás a to mi bylo řečeno, že to bude na bázi jako je signál mobilů takže by dolík neměl vadit, a když vidíme těch tisíce drahých reklam na ADSL, které nám v žádném případě neudělají (vysoká investice)tak si člověk připadá jak ve starověku. Ach jo asi je to daň za to že jsme nad Zlatým údolím a všichni nám zavidí přírodu. Ale bez netu by jeden už dnes zblbnul.

 
od harman-cardon
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

violik:05.04.2010 20:12Nejhorší ze všeho je, když bydlíš kousek od Prahy kolem jsou stromy a nezbývá nic než CDMA za 1000,- použitelné pouze v noci protože všichni soudedé jsou na tom stejně a přes den máme rychlost max.250 kB a to na Yaginu 1,7 km od BTSky. Když jsem viděla 3G od O2 plánované a současné jakoby naše ves neexistovala, pouze kolem nás a to mi bylo řečeno, že to bude na bázi jako je signál mobilů takže by dolík neměl vadit, a když vidíme těch tisíce drahých reklam na ADSL, které nám v žádném případě neudělají (vysoká investice)tak si člověk připadá jak ve starověku. Ach jo asi je to daň za to že jsme nad Zlatým údolím a všichni nám zavidí přírodu. Ale bez netu by jeden už dnes zblbnul.

Zlatý UPC:-)

 
od ubm
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

violik:05.04.2010 20:02Já končím smlouvu O2 v listopadu O2 CDMA za 1000,- a asi to zkusím pak s ufonem, snad to budu moci vykoušet a když tak vrátit,kdyby ta rychlost neodpovídala alespoň té bídě co tu máme 250 kb přes den v noci cca 700 kb tak uvidím.

 
od ubm
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

kaufly:28.03.2010 10:41osobně bych ufona nechtěl.. to bych radši zůstal u wifiny.. jinak o2 ADSL neni taky špatná služba když seš blízko ustředny.. jen jednání O2 neni zrovna nejlepší.. :)

Měl jsem CDMA, potom UFOna a nyní opět CDMA . . . zlaté CDMA.

Snad už jenom stará bába na koloběžce může být pomalejší a nespolehlivější, než UFOn

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.