Rychlost.cz Fórum Síťový software Osobní firewall

Osobní firewall

Osobní firewall

Síťový software
Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od adam
moderátor

Dnes již nezbytná součást každého počítače.

 
od sio
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

a jeste nezapomenout na antivir a neco proti spyware a spol a odpojit pocitac od site : :P

 
od hrada
příspěvků: 13
IP: (zobrazit)

Ja pouzivam KPF, ale od doby, kdy Avast prisel s Webovym stitem tak mam KPF pomalu mimo. Neodchyti me zadny prichozi pokusy o pripojeni atp. Hlasi jenom zameny programu, no proste veci ktery se deji u me na PC. Na foru Avasta mi rekli, ze je problem u KPF a ze jsou dohodnuty, ze v dalsi aktualizaci by melo byt po problemu. Ha aktualizace probehla, ale probelm pretrvava dal :(. A ani beta verze KPF nepomahaji.

 
od satoo
příspěvků: 10
IP: (zobrazit)

Avast nepouzivam, takze si nejsem jisty, ale pokud bys Avast pouzil jen na kontrolu viru a ten webovy stit vypnul? Potom by KPF plnilo svou funkci na 100%??

 
od hrada
příspěvků: 13
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>satoo</legend>Avast nepouzivam, takze si nejsem jisty, ale pokud bys Avast pouzil jen na kontrolu viru a ten webovy stit vypnul? Potom by KPF plnilo svou funkci na 100%??</fieldset>

No ten webovy stit je na kontrolu viru. Melo by to fungovat tak, ze nes se soubor stazeny z netu ( taktez stranky ) ten webovy stit zkontroluje na vyskyt viru. Uz se hodnekrat tohle hodilo :). Ale nevim jestli by pouze stacilo ho vypnout, protoze jsem cetl, ze to nepomaha, ale zkusit bych to mohl ;).

 
od satoo
příspěvků: 10
IP: (zobrazit)

Jasny. Tak to bych ho bezet radeji nechal. Dneska je to na netu samy sajrajt.

 
od hrada
příspěvků: 13
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>satoo</legend>Jasny. Tak to bych ho bezet radeji nechal. Dneska je to na netu samy sajrajt.</fieldset>

No tak ja to teda vyzkousel ho vypnout a nepomohlo to vubec. Chtelo by to asi jiny Firewall ;). Ale nejak se v tom moc nevyznam. Neporadili byste mi nekdo neco??

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Kerio ok.. nemam s nim zadny problem.. pouziva, vice jak rok

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>LeClair</legend>Kerio ok.. nemam s nim zadny problem.. pouziva, vice jak rok</fieldset>

Ja jsem s nim teda problemy mel-zpomaloval mi dost viditelne internet.....

 
od johnson
příspěvků: 31
IP: (zobrazit)

no, ja to resim tak, ze mam doma router se serverem, na kterem bezi kerio winroute firewall... tim padem se mi nijak nezpomali pc a firewall zabezpeci celou sit... navic i routuje a umoznuje spravu cele site... Mam to na PC Pentium II Celeron 400MHz, 320MB ram, 2 sitovky + wifi karta... dokaze take delat grafy a statistiky pron jednotlive uzivatele (jake www navstivili, co stahovali, atd...)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Muzes skusit outpost ja ho pouzivam a je v poho dokonce je lepsi nez kpf

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Kerio je sux zatezuje strasne CPU a to mam AMD XP+ 2500@3200

Kerio sem kdysi taky pouzival na lance 40-50mbps rychlost a hupla kerio 100% CPU presel sem na sygate docela v poho ale muj favorit je TPF na widlich a na druhym PC samozdrejmne iptables :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

...a nemám problémy. 8)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ja jsem vyzkousel Sygate, Kerio a jeste i par dalsich kousku, a ted jsem zakotvil u Norton Internet Security. Je to takove komplexni reseni-firewall, spolehlivy antivir, je tam i nejaky filtrovac reklamy a rodicovsky zamek,fakt dobra vec na neposedne rodice;-)

Nez jsem obevil tohoto Nortona tak jsem byl nejvice spokojeny se Sygatem

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Adam</legend>Dnes již nezbytná součást každého počítače.</fieldset>

bych si dovolil nesouhlasit.

mam XPcka s verejnou IP 3 roky, zpanute cca 10 hodin denne a zany firewall tam nemam. Prezil jsem vsechny cervy viry a jine zrudnosti bez nakazy.

Jak ?
Mam zapnute automaticke aktualizace.

Linux ? .. baaah tech mam hafo, temer vsechny bez firewallu... staci pouze kontrolovat updatey jako na widlich a je to... a samozrejme vedet co tam mas zpustene.

 
Strana:1 2

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.