Rychlost.cz Fórum Ostatní poraďte

poraďte

poraďte

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od johoro
příspěvků: 9
IP: (zobrazit)

Ode dne kdy mi natáhli optický kabel se nemohu připojit k internetovému obchodu www.eva.cz internet mi funguje bez problémů ale jakmile zkusím evu po chvíli to napíše cituji:Nelze komunikovat s eva.cz (86.63.194.225)diagnostika sítě se pokusila vyhledat příkazem ping vzdáleného hostitele ale neobdržela odpověď.Přitom když připojím wifi reuter a zkusím to mobilem tak to jde,mobilem se normálně připojím a v evě se pohybuji.Poraďte prosím nejsem žádný profík.Děkuji.Josef.Pokud možno na e-mail johoro@seznam.cz

 
od adam
moderátor

No a pres koho mate pripojeni?

 
od johoro
příspěvků: 9
IP: (zobrazit)

Adam:20.10.2009 22:36No a pres koho mate pripojeni?
připojení mám od RIOMEDIA Josef.

 
od johoro
příspěvků: 9
IP: (zobrazit)

johoro:21.10.2009 12:23připojení mám od RIOMEDIA Josef.

Vysvětlete mi jak je možné,že připojení začalo normálně fungovat,nic jsem nedělal kromě zaslání mailu řediteli počítačové sítě hypermarketu.Jen jsem se ho zeptal jestli nemá můj počítač omezený nebo zakázaný přístup na jejich stránky,ani nevím jestli je to technicky možné,ani mi neodpověděl ale na jejich stránky se v poho dostanu.Díky Josef.

 
od podelkill47
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

johoro:08.11.2009 13:51Vysvětlete mi jak je možné,že připojení začalo normálně fungovat,nic jsem nedělal kromě zaslání mailu řediteli počítačové sítě hypermarketu.Jen jsem se ho zeptal jestli nemá můj počítač omezený nebo zakázaný přístup na jejich stránky,ani nevím jestli je to technicky možné,ani mi neodpověděl ale na jejich stránky se v poho dostanu.Díky Josef.

Je to možné lehce. Pokud je toto připojení přes wifi tak poskytovatelé většinou dávají na jednu ves nebo nějaký úsek jednu IP adresu a pokud na www.eva.cz přišel nějký maník se stejnou IP a dělal jim tam bordel tak mohl zprávce webu pro tuto IP zakázat přístup. Po odeslání emailu zprávce zrušil pro tuto IP ban.

 
od johoro
příspěvků: 9
IP: (zobrazit)

Podelkill47:10.11.2009 19:14Je to možné lehce. Pokud je toto připojení přes wifi tak poskytovatelé většinou dávají na jednu ves nebo nějaký úsek jednu IP adresu a pokud na www.eva.cz přišel nějký maník se stejnou IP a dělal jim tam bordel tak mohl zprávce webu pro tuto IP zakázat přístup. Po odeslání emailu zprávce zrušil pro tuto IP ban.

pokud ja vím tak od mého poskytovatel netu ma každý zákazník svoje optické vlákno a já se nemohl připojit pokud jsem byl připojen kabelem ke gatewayi ani pokud jsem byl připojen přes wifi ke gatewayi a přes wifi restaurace to šlo. To je plus připojení od RIO Media, že každý jeden má své optické připojení ale je to o něco dražší než nabízí jiní poskytovatelé.Zdravím Josef.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.