Rychlost.cz Fórum Síťový hardware router TP LINK-nejde nastavit.POMOC

router TP LINK-nejde nastavit.POMOC

router TP LINK-nejde nastavit.POMOC

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od rostisrot
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Mam problem nemohu nastavit můj router aby mi jel internet.A proto vás chci poprosit o radu. Nevím co mám kam napsat. Co mam nastavit v sekcích Wlan Wan Lan atd.Když dám v noťasu hledat sítě wifi tak mi ji normalně najde,připojim se.Vše ok,silá signálu:Vynikajíci,připojeno atd.Ale na net se nemužu dostat.S tímto problemem mi poradí asi jen ten co ho má nebo měl.Nástavení je v angličtině.(TP-LINK WR541G/WR542G) Díky moc za každičkou radu.

 
od adam
moderátor

:24.12.2008 12:30Mam problem nemohu nastavit můj router aby mi jel internet.A proto vás chci poprosit o radu. Nevím co mám kam napsat. Co mam nastavit v sekcích Wlan Wan Lan atd.Když dám v noťasu hledat sítě wifi tak mi ji normalně najde,připojim se.Vše ok,silá signálu:Vynikajíci,připojeno atd.Ale na net se nemužu dostat.S tímto problemem mi poradí asi jen ten co ho má nebo měl.Nástavení je v angličtině.(TP-LINK WR541G/WR542G) Díky moc za každičkou radu.

Router mam pripojenej pres ethernet na jednoportovej modem. TP-link mam bohuzel jen bez wifiny. Vy se pokousite o podobnou vec? Tj router pripojen k modemu (adsl/kabelova tv) a chcete toto pripojeni v ramci bytu/domu rozvest pres wifi?

Ja bych zkontroloval zda jsou spravne nastavene ip adresy, zda se v nastaveni - network / wan - objevuje IP adresa od Vaseho poskytovatele pripojeni a zda v IP adresy z - network / lan a DHCP odpovidaji

 
od baiwatch
příspěvků: 28
IP: (zobrazit)

Adam:20.01.2009 11:39Router mam pripojenej pres ethernet na jednoportovej modem. TP-link mam bohuzel jen bez wifiny. Vy se pokousite o podobnou vec? Tj router pripojen k modemu (adsl/kabelova tv) a chcete toto pripojeni v ramci bytu/domu rozvest pres wifi?

Ja bych zkontroloval zda jsou spravne nastavene ip adresy, zda se v nastaveni - network / wan - objevuje IP adresa od Vaseho poskytovatele pripojeni a zda v IP adresy z - network / lan a DHCP odpovidaji

 
od baiwatch
příspěvků: 28
IP: (zobrazit)

:24.12.2008 12:30Mam problem nemohu nastavit můj router aby mi jel internet.A proto vás chci poprosit o radu. Nevím co mám kam napsat. Co mam nastavit v sekcích Wlan Wan Lan atd.Když dám v noťasu hledat sítě wifi tak mi ji normalně najde,připojim se.Vše ok,silá signálu:Vynikajíci,připojeno atd.Ale na net se nemužu dostat.S tímto problemem mi poradí asi jen ten co ho má nebo měl.Nástavení je v angličtině.(TP-LINK WR541G/WR542G) Díky moc za každičkou radu.

napiš mi na korinek.z@atlas.cz

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.