Rychlost.cz Fórum Ostatní Vlastní hudba na internetu

Vlastní hudba na internetu

Vlastní hudba na internetu

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od uni-que
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Potřebovala bych vědět, jak a kam by bylo možné nahrát vlastní hudební tvorbu tak, aby se později dala umístit na blog nebo alespoň odkaz na ní. Věděl by někdo?

Když to nepůjde, tak asi nakonec skončí na YouTube.

 
od frantisek
příspěvků: 86
IP: (zobrazit)

<span style="color:#00BF00">Nejjednodušší řešení je umístit velký multimediální (audio/video) soubor do datové úschovny (úložny), která umožňuje jeho sdílení (stažení). Mám dobré zkušenosti s &quot;českým Rapidshare&quot; <b>ULOŽ.TO</b>.

Adresa je: http://uloz.to/

Stačí tam velký soubor nahrát a příjemcům poslat e-mailem odkaz (link), ze kterého si jej sami stáhnou. Případně je možné odkaz na uložený soubor umístit na svůj web (blog). Registrace není nutná ani pro upload (nahrání), ani pro download (stažení).</span>

 
od uni-que
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Tuhle stránku jsem našla, ale nechtěla bych, aby bylo možné skladby stahovat. Ideální by bylo mít na blogu nějaký přehrávač, kde bych vytvořila seznam stop, který by se přehrával, ale bohužel ještě jsem nepřišla na to, jestli to jde a pokud ano, tak kde ho vzít.

 
od n3uro
příspěvků: 18
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Uni-Que</legend>Tuhle stránku jsem našla, ale nechtěla bych, aby bylo možné skladby stahovat. Ideální by bylo mít na blogu nějaký přehrávač, kde bych vytvořila seznam stop, který by se přehrával, ale bohužel ještě jsem nepřišla na to, jestli to jde a pokud ano, tak kde ho vzít.</fieldset>

Zde najdete návod jak si udělat playlist který můžete po té vložit na lide.cz ale i na jiné stránky. Na imeem.com kde si založíte vlastní playlist, vám vaše tracky nidko stahovat nebude.

http://fashion23.blog.cz/0805/jak-vytvorit-vlastni-playlist

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.