Toto téma diskuze se týka poskytovatele připojení UPC internet, zobrazit všechna témata v diskuzi o UPC internet.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od keksik
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

ahoj mam posledni 3 tejdny problem z internetem normalne jsem ted stahoval asi rok 900kbs a ted posledni try tejdny mne to stahuje 16kbs mohl by mne nekdo poradit kde bude problem?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdar taky mám ten problem ale řeknu jedno jediné chtěj at jim člověk zavolá i třikrát do měsíce ale paušal si uhrad než se tam totiž dovoláš tak jen slyšíš jte v pořadí 8 atd dokola zjistiš že jsi provolal ne málo.Chce to čas a taky zrušit UPC a dát si spolehlívy internet taky mi to šlo ze začatku napsal jsem tam několik i mailu vidi že rychlost je pomalá ale poradím dělej si testy měření třeba každy den kolikrát ti to čas umožní a posílej jim to i mailem ječště zatím taky mám UPC ale budu jej také rušit je to něco hroznýho měnili tam nějaké sofvtvery či co a mají problém ktery oni nedokaži prostě odstranit asi takova rada kdo má s tímto problém.Tak že rada vyměn poskytovatele :

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Bydlím v Jirkově a mám ten samý problém.Platim za rychlost 6M a mám poslední 3 týdny jen 0.6.až 1.2 M.Platit to je povinnost ale oni se k tomu nějak nemaj,za co platim.Už jsem jim psal a tak čekám na jejich reakci.Rozhodně ale nehodlám přecházet jinam,mám od nich internet již 3 roky a byl jsem vždy spokojenej.A ted když budou navyšovat rychlost na trojnásobek tak by to byla asi i velká chyba.Jen aby už nebyly ty problémy.

 
od keksik
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

mno ja jsem z chomutova tak to bude asi lokalni problem ale dnes my dosla sms ze tenhle mesic nebudu nic platit mno jsem nato zvedavej ale strasne mne to stve reinstaloval jsem pc pac mne to kamos poradil mno hold jsem stejnej hnup jako on

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Problém mám podobný, bude to nejspíš tím, že nalákali spoustu nových zákazníků a nezvládaj to... místo 10M mam právě teď 0,4M, což je teda extrém, ale zatím se to přes 3M přehouplo jen výjimečně... jdu jim psát mejl, tak uvidíme...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Take mam UPC, ale byvaly Karneval a mam stejny problem nyni vecer stabilita 25-38% a stahovani 600kbps a ma byt 2000. Takze jim to pekne hapruje. Zrejme to nejak predelavaji na tech 10 M. Asi jen vydrzet.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tak teď ráno poprvé slibovaných 10M! No uvidíme zase večer...

 
od keksik
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

hmmm tak v chomutove problem stale pretrvava

 
od karelin
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

měl jsem taky problémy. zavolal jsem tam a utratil 50 Kč ale už mi to jede plnou rychlostí

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.