Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení Dofám že četba těchto diskusí odradila co nejvíc naivních zá

Dofám že četba těchto diskusí odradila co nejvíc naivních zá

Dofám že četba těchto diskusí odradila co nejvíc naivních zá

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dofám, že lidi které napadne CDMA si koupit nejříve naštudujou informace na webu. Doufám, že si přečtou v diskusních forech, jak jsme všichni spokojení. Mám hrůzu z toho, kolik lidí naletí na lživou reklamu a koupí si Eurotel data expres. Věřím, že Errortelu by vůbec nevadilo, že kdyby prodali dalších pár desítek tisíc modemů, že by se rychlost a síť úplně zpomalila. Snad potencionální zájemci pochopí, že tato služba je jen pro toho, kdo jinou možnost nemá, nebo musí být mobilní a to vše za předpokladu že má nekonečnou trpělivost, kutilské vlohy a železné nervy.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Pravda,a navíc mě chtely pak zažalovat že je obtěžuju telefonátama na bezplatnou linku a bloknuli mě 2 sim karty že jsem se tam pak už nedovolal na operátora.To jsou služby!!Ale já se nasral ještě víc a napsal jsem do Prahy přímo kde mě odepsaly po měsíci že jim to můžu vrátit na kterýkoliv jejich prodejně a nemusím platit.Poplatky vrátily.Ale co mě to dalo nerváků s blbou operátorkou na druhým konci telefonu která si mlela svoji naučenou písničku!!

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.