Rychlost.cz Fórum Ostatní Pripojeni na server

Pripojeni na server

Pripojeni na server

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdarvim Vas

Nevim jestli sem chodi na forum dost lidi na to, aby si muj problem precetli, tak se budu snazit byt strucny

Je tu problem s pripojenim, zmeril jsem si na vasem webu rychlost a mam ji uplne normalni, jak mam mit :http://rychlost.cz/rh/20083346765-05f6e853f6.html

Jenze je tu problem, co se tyce jednoho serveru, jedna se o hru World of Warcraft, nejde tak moc o hru, jako ten problem...

Jedna se o to ze minimalni pripojeni splnuji, PC konfiguraci taky, ale i tak v ni mam problemy

Moje problemy zpusobuji " lagy " vysoke ms, ktere stoupne az na 20 000+ , cili se z hrani nestane nic jen obraz a musim cekat, nez se pakety dostanou zkrz a zpet, jenze to nekdy muze trvat pul minuty, nekdy 5, nekdy se to uz "neodlagne" takze musim davat ALF + F4, abych aplikaci restartoval

Nejvetsi problem vsak mam ten, ze kdyz si dam prez prikazovy radek ( cmd ) a napisi tam : ping 81.31.32.73 -n 500 ( coz je IP serveru, kam se pripojuji ) tak mi to ukazuje nanejvyse 20ms

Dalsi problem je, ze tento problem ma pouze 40%serveru, kam se pripojujeme

Kazdopadne jine servery, kam se da bez problemu vztoupit, tyto problemy nemaji

Chci se zeptat, jestli to muzu mit jako problem v desce, sitovce, kabelem, nebo ja proste nevim

dost jsem na toto tema mluvil s lidmi, co maji s internetem celkove velkou zkusenost a rikaji, ze to je problem na serveru...

nechapu, proc NEKTERI lide maji "lagy" a nekteri je nemaji

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.