U:fon a reklamace modemu

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Velice Vás zdravím,

Můžete mě prosím dát někdo vědět ,jestli někdo z Vás reklamoval modem u U:fona a jak čekal dlouho na vyřízení než ho poslali opravený.Děkuji za případné odpovědi

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahojky

Me modem po pripojeni noveho "lepsiho" kabelu prestal fungovat a tak jsem jim to reklamoval. Dostal jsem 2xstejnej kabel a tak me to uz nebavilo a zaslal jsem jim telefon s dopisem. Na vyrizeni uz cekam mesic a pul a porad jim volam a pisu maily, ale je to na nic. S prominutim me uz U:fon pekne stve! Docela lituju toho, ze jsem se u nich zaregistroval.

Diky VJ

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravím.Já jsem modem vrátila už po týdnu používání,protože absolutně nefungoval.Nepodařilo se mi ani odeslat mail,než se stačil odeslat síť spadla a to jsem měla maximální signál.Modem jsem tedy vrátila v jejich tzv.záruce spokojenosti.Peníze mi měli být vráceny do 3 týdnů,čekám už 7 týdnů a stále nic.Volám tam pořád a pokaždé mi tvrdí že se stala malá chyba ale že peníze hned odešlou.Už mě to nebaví,ale nevím jak na ně.od u-fona ruce pryč!!!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mám s nimi "dobrou zkušenost" Než jsem reklamoval modem, tak jsem si přesný postup reklamace a vše klaplo do 3 týdnů. Musím říci, že na sebe vzali velké sousto. Servis jim vážně pokulhává, ale teď mi jde vše dobře. Musel jsem si vzít od nich nový modem... :(

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

2 měsíce a nic, jen chodí faktury k zaplacení!

Jejich zákaznická linka mě stála už přes 300Kč -

a nikdy k ničemu - ty by rovnou měli mít číslo

začínající na 906... aby člověk věděl že je to

stejně na p...!

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.