Rychlost.cz Fórum Síťový hardware Sdileni souboru mezi win 98 a win 2000

Sdileni souboru mezi win 98 a win 2000

Sdileni souboru mezi win 98 a win 2000

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Pokousim se propojit PC s win 2000 a notebook s win 98 SE pres ADSL modem-router XAVI 7822. PC (win 2000) notebook vidi a bez problemu se k nemu pripoji. Ale opacne z notebooku (win 98) se mi spojeni nedari. Na internet se dostanu bez problemu z obou pocitacu. Slozka okolni pocitace na notebooku je prazdna, hledanim pocitace (jeho jmena) taky nic. Procital jsem nektere rady uvedene ve foru, ale nejak se mi nedari problem vyresit. Prosim o radu nebo aspon nakopnuti.

Dik
vladaq
vlada.kkk@atlas.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tak nevim, pridal jsem do win 98 na notebooku NetBEUI protokol a najednou se to rozjelo. Takze muj dotaz je iz bezpredmetny. Ale stejne by mne zajimalo jestli by to jelo jen s TCP/IP.

vladaq

 
od frantisek
příspěvků: 86
IP: (zobrazit)

<span style="color:#00BF00">U mně funguje sdílení souborů ve Win 98/ME jenom na protokolu TCP/IP, musí však být v nastavení sítě (Protokol TCP/IP - vlastnosti, NetBIOS) zaškrtnuto &quot;Používat NetBIOS nad TCP/IP&quot;.</span>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

to:frantisek

volba &quot;Používat NetBIOS nad TCP/IP&quot; je na win 98 zaskrknuta, ale je sediva a neni k ni pristup. Tak jak se mi to vcera rozjelo, tak dnes zase nic nechapu to. Asi je to nejaka Gatesova feature pro woknousy že to občas funguje a občas ne ??? Opět z w 2000 na w 98 pristup mam a opacne ne???????????

vladaq

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.