Rychlost.cz Fórum Síťový software Wifi a problem

Wifi a problem

Wifi a problem

Síťový software
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od salvy
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Ahoj mam problem s wifi mam modem pres kabelovku a tam dratem spojeni pres wifi . kdyz jedu pres wifi pada mi net nevim cim to je ale porad mi pada :( kdyz to dam jen z modemu kabelem do pc tak to nejde nemuze to neco najit cim se to tam pripoji aby net sel nevim vubec cim to je :( a mam to blby ptz hraju hry po int :( takze ho docela potrebuji prosim o pomoct:) jinak jsem z kadane :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ak se napichujes primo na modem bez nejakeho routeru, (bez natovani a pod.) tak nejspis ti server od kabelovky prirazuje public IP adresu dle mac adresy. Jelikoz (jak si psal) se pripojujes jednou pres Wifi a jednou pres RJ45(to je ten ethernet kabel) tak mas jinou MAC adresu pro Wifi a RJ45. To znamena ze pokavad mas registrovanou MAC adresu wifiny -> pojede ti jen wifina. Jestli ze ti to pada tak to apecko, na ktere se napichujes, skus prestavit, treba na jinou frekvenci, nebo vypni vnem DHCP server (mozna kolize). Uplne nejlepsi je pro tebe si sehnat APcklo s routerem a mas postarano, ale nesmis dovolit aby se ti na to lidi napichovali a sosali za tebe, jinak pro P2P lidi to ten mrnavy router nemuze zvladnout a padne ti rychlost.

S pozdravem Memphis

 
od salvy
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Jasny ale jak to zmnenim na to aby to slo :) nevim skusim sehnat znamiho programatora nebo lidid z autocontu jetli by se mi na to nepodivali ptz to dost potrebuji :) dikes za ochotu :)

 
od salvy
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

odepise nekdo ???????????????

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mozna by to chtelo jeste skusit prestavit bezdratovou sit APcka na OPEN system. Take u klienta nastavit OPEN system. Nekde v tom nastaveni to tam je. Jo a kdyz to stejne nejde tak jeste jedna moznost. Zmen si MAC adresu ve wifine na tu RJ-45. Jde to pres konfigurace zarizeni ve spravci hardware. Je to polozka network adres.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.