Rychlost.cz Poskytovatelé připojení LIBLI Bezdrátové připojení

LIBLI - Bezdrátové připojení

? % příliš málo hodnocení
Kvalita a rychlost:
Ceny služeb:
Technická podpora:
Smlouvy, prodejci:
Rychlost instalace:
REKLAMA

Sháníte internetové připojení?

Zkuste poptávkový systém!

Poskytovatel připojení LIBLI poskytuje připojení přes bezdrátové připojení, pevné připojení - kabel/optika. Tato firma má sídlo v obci/městě Brno a poskytuje připojení v okresech Svitavy, Ústí nad Orlicí, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Zlín, Hodonín, Kroměříž, Prostějov, Třebíč, Uherské Hradiště, Vyškov, Znojmo, Žďár nad Sázavou, Bruntál, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Přerov, Šumperk, Vsetín, Jeseník. Pod tímto poskytovatelem připojení je na projektu rychlost.cz provedeno 32 testů připojení za posledních 28 dnů. Detailní statistiky testů můžete nalézt níže.

Jak si stojí LIBLI v testech rychlosti připojení (download):

poskytovatel
vše

Grafy vychází ze statistik tohoto projektu - speedtest rychlost.cz.

Veškeré statistiky jsou orientační, vychází z výsledků testů provedených návštěvníky tohoto webu. Výsledky mohou být ovlivněny jak kvalitou připojení tak i hardwarovými a softwarovými vlivy na straně návštěvníka či dalšími nezjistitelnými vlivy.

Graf historie testů (seskupeno po 7 dnech)

Dostupnost Bezdrátové připojení

Informace o dustupnosti služeb jsou zpravidla získány z veřejných zdrojů a od uživatelů ze sítě daného poskytovatele připojení.

Statistika připojení dle okresů

Statistika připojení Bezdrátové připojení LIBLI pro všechny tarify. Statistiku pro jednotlivé tarify můžete získat na stránce tarifu.

Okres Hodnocení
dle down
Počet
testů
Down
Mbits
Up
Mbits
Odezva
ms
- nevyplněno -120,77,308,0 ms
Břeclav725,55,2213,6 ms
Šumperk317,93,728,3 ms