We recommend that you use a national version →→→
Rychlost:T-MOBILE - Mobilní připojení

T-MOBILE - Mobilní připojení

Tarify připojení Mobilní připojení

OznačeníPočetOdezvaDown kbit/sUp kbit/sStabi-
lita %
naměřená / nominální
EDGE24171,3 ms2443 / 236773 / 11860%
GPRS893,5 ms4496 / 851260 / 8572%
Internet 4G Basic21113,8 ms3385 / 256996 / 25657%
Internet 4G Premium4277,2 ms6679 / 10242567 / 102460%
Internet 4G Standard1889,5 ms6907 / 5122202 / 51238%
LTE273,0 ms19834 / 04599 / 015%
Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingStabilitaPočet testů

Statistika připojení dle okresů

Statistika připojení Mobilní připojení poskytovatele T-MOBILE pro všechny tarify. Statistiku pro jednotlivé tarify můžete získat na stránce tarifu.

Okres Hodnocení
dle down
Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Stabi-
lita
- nevyplněno -38815,179.12,504.291.613%
Benešov57,781.1954.5162.49%
Beroun86,254.54,420.5118.89%
Blansko31,641.8409.698.00%
Brno-město256,061.61,511.2119.622%
Brno-venkov146,187.61,103.5158.118%
Břeclav32,771.9237.6170.30%
Česká Lípa32,903.0852.7101.314%
České Budějovice415,861.36,223.765.514%
Děčín11.243.678.00%
Domažlice16,182.35,960.059.00%
Frýdek-Místek76,249.8856.1158.115%
Havlíčkův Brod27,858.21,992.295.041%
Hradec Králové103,939.8767.2151.735%
Cheb19,576.53,161.776.00%
Chomutov26,048.22,185.286.00%
Chrudim11,288.6347.0144.00%
Jablonec nad Nisou18,381.72,869.6168.00%
Jičín22,357.3802.8378.00%
Jihlava32,109.669.5102.31%
Jindřichův Hradec27,169.92,555.593.00%
Karlovy Vary75,714.41,099.8171.15%
Karviná52,365.3879.0122.00%
Kladno75,616.52,781.1180.70%
Kolín15,156.2548.5116.00%
Kroměříž34,476.81,862.2133.733%
Kutná Hora162.741.0476.00%
Liberec510,709.41,344.670.016%
Litoměřice39,350.31,757.6130.30%
Louny22,512.8513.5189.032%
Mělník46,637.42,045.080.511%
Mladá Boleslav1110,971.13,035.079.715%
Most16,076.31,451.393.00%
Náchod74,814.51,248.2176.417%
Nový Jičín24,567.2382.377.01%
Nymburk11,047.60.0140.043%
Olomouc125,524.91,813.0100.80%
Opava52,316.0357.1284.819%
Ostrava43,636.9815.985.034%
Pardubice413,134.12,561.992.523%
Plzeň-jih85,389.22,289.4193.30%
Plzeň-město114,017.2838.2126.513%
Plzeň-sever34,432.91,592.4173.741%
Praha hl.m.698,831.15,056.974.817%
Praha-východ53,035.41,348.473.015%
Praha-západ156,260.12,137.5144.720%
Prachatice111,214.42,784.590.00%
Prostějov3542.0388.274.317%
Přerov2732.8915.5226.50%
Příbram43,704.72,152.0144.39%
Rakovník53,099.11,990.3118.80%
Rychnov nad Kněžnou14,615.799.965.057%
Semily4994.4647.490.814%
Sokolov25,642.61,239.585.010%
Svitavy63,756.41,822.4115.00%
Šumperk76,570.62,296.081.10%
Tachov16,995.11,160.3110.024%
Teplice57,107.52,329.382.417%
Trutnov110,714.7297.2111.077%
Ústí nad Labem28,691.32,838.5107.00%
Ústí nad Orlicí27,323.02,159.176.039%
Vsetín35,655.21,983.6188.717%
Vyškov22,989.92,205.071.530%
Zlín5593.2232.9217.40%
Znojmo115,552.54,227.850.072%
Žďár nad Sázavou23,169.31,147.9263.50%