We recommend that you use a national version →→→
Rychlost:T-MOBILE - Mobilní připojení

T-MOBILE - Mobilní připojení

Tarify připojení Mobilní připojení

OznačeníPočetOdezvaDown kbit/sUp kbit/sStabi-
lita %
naměřená / nominální
EDGE0----- / 236---- / 118-
GPRS254,5 ms5352 / 85212 / 8570%
Internet 4G Basic3411,0 ms7170 / 256388 / 25694%
Internet 4G Premium30,0 ms3556 / 10240,0 / 102479%
Internet 4G Standard6953,4 ms3537 / 512211 / 51292%
Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingStabilitaPočet testů

Statistika připojení dle okresů

Statistika připojení Mobilní připojení poskytovatele T-MOBILE pro všechny tarify. Statistiku pro jednotlivé tarify můžete získat na stránce tarifu.

Okres Hodnocení
dle down
Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Stabi-
lita
- nevyplněno -61612,788.93,054.763.471%
Beroun14,318.6183.847.066%
Blansko120,024.21,863.070.075%
Brno-město54,185.62,980.180.070%
Brno-venkov210,499.95,557.7144.589%
Břeclav11,250.2190.364.034%
Domažlice512,943.9178.358.790%
Frýdek-Místek39,820.8910.475.088%
Hodonín210,298.71,113.8128.055%
Hradec Králové12,029.0409.150.038%
Chrudim18,295.91,094.981.087%
Jičín581.2381.036.00%
Jihlava12,979.8184.7110.089%
Karviná415,925.71,765.273.367%
Kladno33,438.4230.248.363%
Kutná Hora16,907.7365.536.094%
Liberec15,171.2310.647.096%
Litoměřice18,476.3336.174.096%
Mladá Boleslav26,860.5413.246.595%
Náchod121,261.31,467.346.086%
Nový Jičín146.845.072.00%
Nymburk913,411.51,481.9117.980%
Olomouc67,774.0416.149.291%
Opava18,239.6414.140.093%
Plzeň-město172.0212.5344.00%
Plzeň-sever36,190.6310.248.364%
Praha hl.m.712,601.6984.736.974%
Praha-východ17,460.4362.244.095%
Praha-západ13,353.4178.5248.037%
Přerov16,769.1353.078.095%
Svitavy11,711.4108.093.091%
Šumperk36,119.22,234.852.046%
Tachov14,994.6289.647.095%
Teplice13,474.9208.860.096%
Trutnov27,647.6425.452.081%
Ústí nad Labem116,768.613,483.132.060%
Ústí nad Orlicí16,776.6435.937.097%
Vyškov53,110.0190.469.273%
Zlín26,436.1338.855.594%
Žďár nad Sázavou211,879.7641.247.095%