We recommend that you use a national version →→→
Rychlost:T-MOBILE - Mobilní připojení

T-MOBILE - Mobilní připojení

Tarify připojení Mobilní připojení

OznačeníPočetOdezvaDown kbit/sUp kbit/sStabi-
lita %
naměřená / nominální
EDGE11276,3 ms171 / 23635,9 / 11860%
GPRS5147,5 ms2924 / 852742 / 8544%
Internet 4G Basic859,5 ms8259 / 2562397 / 25691%
Internet 4G Premium2395,5 ms3543 / 10242781 / 102467%
Internet 4G Standard3762,0 ms3387 / 512203 / 51293%
Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingStabilitaPočet testů

Statistika připojení dle okresů

Statistika připojení Mobilní připojení poskytovatele T-MOBILE pro všechny tarify. Statistiku pro jednotlivé tarify můžete získat na stránce tarifu.

Okres Hodnocení
dle down
Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Stabi-
lita
- nevyplněno -61013,355.53,252.869.246%
Benešov312,076.41,295.867.746%
Beroun74,233.01,257.7132.311%
Blansko65,445.6676.2186.815%
Brno-město107,554.71,272.869.338%
Brno-venkov44,514.82,708.3157.023%
Bruntál17,252.83,025.464.052%
Břeclav12,760.4323.585.00%
Česká Lípa2772.3831.788.00%
České Budějovice418,057.38,677.249.00%
Domažlice303,099.9382.166.765%
Frýdek-Místek156,954.71,203.285.558%
Hodonín149.241.1648.00%
Hradec Králové83,283.9914.5193.545%
Chrudim44,864.88,465.280.00%
Jičín31,899.9341.2370.05%
Jindřichův Hradec21,238.6761.1121.50%
Karlovy Vary37,236.72,323.670.012%
Karviná31,660.6573.6103.045%
Kladno53,420.3560.2221.40%
Klatovy217,941.77,593.644.555%
Kroměříž31,596.9199.1135.031%
Liberec18,474.22,295.371.00%
Louny14,947.7966.982.065%
Mladá Boleslav54,237.41,582.389.610%
Most16,076.31,451.393.00%
Náchod56,124.1727.7188.424%
Nový Jičín43,087.7888.269.323%
Olomouc95,005.6549.099.851%
Opava65,632.21,918.477.215%
Ostrava320,546.73,152.359.364%
Pardubice21,520.6176.1296.548%
Plzeň-město74,626.44,763.3143.619%
Plzeň-sever2390.2217.565.00%
Praha hl.m.2310,027.54,583.381.532%
Praha-východ39,162.43,014.468.356%
Praha-západ29,408.93,012.346.046%
Prostějov11,626.01,164.582.052%
Přerov12,540.0200.369.00%
Příbram25,439.23,799.653.55%
Rychnov nad Kněžnou22,385.968.2182.028%
Semily175.80.0343.00%
Svitavy29,971.91,176.264.550%
Šumperk93,196.52,317.9168.93%
Tachov212,109.43,557.059.576%
Uherské Hradiště12,687.82,825.897.00%
Ústí nad Labem113,101.52,150.2136.00%
Vsetín15,548.42,939.867.089%
Zlín53,669.0202.2114.221%