We recommend that you use a national version →→→
Rychlost:T-MOBILE - Mobilní připojení

T-MOBILE - Mobilní připojení

Tarify připojení Mobilní připojení

OznačeníPočetOdezvaDown kbit/sUp kbit/sStabi-
lita %
naměřená / nominální
EDGE230,0 ms5938 / 236286 / 11876%
GPRS156,0 ms8446 / 85399 / 8561%
Internet 4G Basic146,0 ms4238 / 256296 / 25694%
Internet 4G Premium446,0 ms7849 / 10241261 / 102449%
Internet 4G Standard6548,0 ms2976 / 512195 / 51291%
Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingStabilitaPočet testů

Statistika připojení dle okresů

Statistika připojení Mobilní připojení poskytovatele T-MOBILE pro všechny tarify. Statistiku pro jednotlivé tarify můžete získat na stránce tarifu.

Okres Hodnocení
dle down
Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Stabi-
lita
- nevyplněno -59213,737.62,445.260.870%
Brno-venkov1212,412.11,202.351.377%
Bruntál14,900.0285.647.037%
Domažlice582,953.0191.848.091%
Frýdek-Místek34,861.2798.256.784%
Cheb12,994.3129.346.079%
Chrudim1848.0108.0263.036%
Jičín15,001.7200.541.096%
Jindřichův Hradec16,713.91,588.466.067%
Karviná311,304.0905.534.395%
Kladno39,717.5851.333.093%
Liberec15,144.0246.031.040%
Mělník120,949.22,037.030.083%
Mladá Boleslav25,786.2264.139.078%
Náchod18,624.6436.934.094%
Nový Jičín38,383.8790.785.362%
Nymburk18,555.7342.046.036%
Olomouc25,103.3253.092.068%
Opava24,133.5193.8112.547%
Ostrava122,132.42,047.040.092%
Plzeň-město46,713.8725.841.350%
Praha hl.m.75,347.31,490.271.755%
Praha-východ26,892.2391.637.095%
Praha-západ1453.60.030.056%
Prostějov24,880.7226.163.091%
Přerov14,414.0198.954.043%
Šumperk18,445.5398.656.061%
Tachov121,909.81,412.554.086%
Teplice18,654.2437.542.097%
Uherské Hradiště15,159.6395.652.060%
Ústí nad Labem13,260.3261.032.074%
Ústí nad Orlicí15,203.4323.733.094%
Vyškov35,736.1274.430.775%
Zlín44,759.6350.039.891%
Žďár nad Sázavou17,602.5433.333.095%