We recommend that you use a national version →→→
Rychlost:T-MOBILE - Mobilní připojení

T-MOBILE - Mobilní připojení

Tarify připojení Mobilní připojení

OznačeníPočetOdezvaDown kbit/sUp kbit/sStabi-
lita %
naměřená / nominální
EDGE4702,5 ms13620 / 2362150 / 11893%
GPRS1214,0 ms4525 / 85197 / 8564%
Internet 4G Basic376,0 ms5370 / 2561220 / 25661%
Internet 4G Premium841,0 ms6839 / 1024421 / 102491%
Internet 4G Standard6645,5 ms3054 / 512194 / 51290%
Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingStabilitaPočet testů

Statistika připojení dle okresů

Statistika připojení Mobilní připojení poskytovatele T-MOBILE pro všechny tarify. Statistiku pro jednotlivé tarify můžete získat na stránce tarifu.

Okres Hodnocení
dle down
Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Stabi-
lita
- nevyplněno -64011,493.42,230.064.062%
Beroun49,419.2740.230.094%
Brno-město58,934.91,427.545.072%
Břeclav14,722.4305.943.091%
Domažlice593,018.6189.743.686%
Frýdek-Místek511,038.5996.848.077%
Hradec Králové26,969.43,181.546.093%
Jičín34,269.6302.451.043%
Jihlava121,538.51,861.078.076%
Karviná24,005.3154.251.546%
Kladno310,385.51,160.861.352%
Klatovy12,998.9197.847.075%
Kolín17,595.7427.630.092%
Litoměřice121,549.71,100.646.094%
Louny524,369.0930.241.690%
Mělník48,066.5556.937.094%
Most12,721.6202.161.027%
Nový Jičín14,276.9253.446.090%
Nymburk26,303.2348.062.084%
Opava16,235.11,224.088.084%
Ostrava48,439.7449.541.093%
Pelhřimov11,711.2103.179.090%
Plzeň-sever11,186.7137.236.024%
Praha hl.m.1026,666.411,126.733.683%
Praha-východ68,800.4641.941.285%
Praha-západ39,712.43,525.625.384%
Přerov11,726.4107.280.075%
Rychnov nad Kněžnou26,140.3353.530.084%
Semily16,874.5427.431.032%
Svitavy16,822.3345.630.095%
Šumperk22,649.7263.862.012%
Tachov18,382.4360.245.087%
Trutnov13,034.8200.662.096%
Třebíč14,525.4196.6214.064%
Ústí nad Labem31,954.2775.2504.730%
Vyškov14,321.2310.148.097%
Znojmo121,982.62,055.549.091%