We recommend that you use a national version →→→
Rychlost:T-MOBILE - Mobilní připojení

T-MOBILE - Mobilní připojení

Tarify připojení Mobilní připojení

OznačeníPočetOdezvaDown kbit/sUp kbit/sStabi-
lita %
naměřená / nominální
EDGE139,0 ms6824 / 236413 / 11890%
GPRS354,5 ms6983 / 85903 / 8585%
Internet 4G Basic3411,0 ms7170 / 256388 / 25694%
Internet 4G Premium547,0 ms5365 / 10242110 / 102486%
Internet 4G Standard7552,6 ms3356 / 512212 / 51292%
Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingStabilitaPočet testů

Statistika připojení dle okresů

Statistika připojení Mobilní připojení poskytovatele T-MOBILE pro všechny tarify. Statistiku pro jednotlivé tarify můžete získat na stránce tarifu.

Okres Hodnocení
dle down
Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Stabi-
lita
- nevyplněno -63012,708.32,931.964.069%
Beroun14,318.6183.847.066%
Blansko120,024.21,863.070.075%
Brno-město44,527.53,685.783.365%
Brno-venkov210,499.95,557.7144.589%
Břeclav11,250.2190.364.034%
Domažlice552,917.7179.856.089%
Frýdek-Místek35,376.4333.871.390%
Hodonín210,298.71,113.8128.055%
Hradec Králové12,029.0409.150.038%
Chrudim18,295.91,094.981.087%
Jičín6280.5325.743.38%
Jihlava12,979.8184.7110.089%
Karviná617,732.71,858.365.075%
Kladno33,438.4230.248.363%
Kutná Hora16,907.7365.536.094%
Liberec15,171.2310.647.096%
Litoměřice18,476.3336.174.096%
Mladá Boleslav26,860.5413.246.595%
Nový Jičín13,444.2219.5104.095%
Nymburk913,411.51,481.9117.980%
Olomouc910,636.5786.447.290%
Opava18,239.6414.140.093%
Plzeň-město22,187.4258.8193.548%
Plzeň-sever36,190.6310.248.364%
Praha hl.m.811,927.11,035.338.174%
Praha-východ24,364.2229.662.091%
Praha-západ13,353.4178.5248.037%
Přerov16,769.1353.078.095%
Svitavy11,711.4108.093.091%
Šumperk36,119.22,234.852.046%
Tachov14,994.6289.647.095%
Teplice13,474.9208.860.096%
Trutnov27,647.6425.452.081%
Uherské Hradiště121,801.32,024.430.094%
Ústí nad Labem116,768.613,483.132.060%
Ústí nad Orlicí26,848.0432.544.596%
Vyškov53,110.0190.469.273%
Zlín15,116.9326.259.093%
Žďár nad Sázavou211,879.7641.247.095%