We recommend that you use a national version →→→
Rychlost:T-MOBILE - Mobilní připojení

T-MOBILE - Mobilní připojení

Tarify připojení Mobilní připojení

OznačeníPočetOdezvaDown kbit/sUp kbit/sStabi-
lita %
naměřená / nominální
EDGE139,0 ms6824 / 236413 / 11890%
GPRS354,5 ms6983 / 85903 / 8585%
Internet 4G Basic2407,0 ms3496 / 256243 / 25693%
Internet 4G Premium647,0 ms5365 / 10242110 / 102483%
Internet 4G Standard7551,1 ms3354 / 512210 / 51292%
Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingStabilitaPočet testů

Statistika připojení dle okresů

Statistika připojení Mobilní připojení poskytovatele T-MOBILE pro všechny tarify. Statistiku pro jednotlivé tarify můžete získat na stránce tarifu.

Okres Hodnocení
dle down
Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Stabi-
lita
- nevyplněno -65811,929.53,009.063.270%
Blansko120,024.21,863.070.075%
Brno-město1410,240.12,304.355.277%
Brno-venkov210,499.95,557.7144.589%
Břeclav11,250.2190.364.034%
Děčín16,963.7414.827.097%
Domažlice592,940.1181.154.589%
Frýdek-Místek35,376.4333.871.390%
Hodonín210,298.71,113.8128.055%
Hradec Králové12,029.0409.150.038%
Chrudim18,295.91,094.981.087%
Jičín6280.5325.743.38%
Karviná1018,914.41,934.360.781%
Kladno33,438.4230.248.363%
Kutná Hora16,907.7365.536.094%
Liberec15,171.2310.647.096%
Litoměřice18,476.3336.174.096%
Mladá Boleslav26,860.5413.246.595%
Nový Jičín13,444.2219.5104.095%
Nymburk812,572.31,400.6126.879%
Olomouc414,286.41,236.140.390%
Opava18,239.6414.140.093%
Plzeň-město22,187.4258.8193.548%
Plzeň-sever36,190.6310.248.364%
Praha hl.m.1012,774.61,164.638.377%
Praha-východ11,268.097.180.086%
Praha-západ13,353.4178.5248.037%
Přerov16,769.1353.078.095%
Svitavy11,711.4108.093.091%
Šumperk36,119.22,234.852.046%
Tachov14,994.6289.647.095%
Teplice13,474.9208.860.096%
Trutnov27,647.6425.452.081%
Uherské Hradiště310,797.2928.841.783%
Ústí nad Labem116,768.613,483.132.060%
Ústí nad Orlicí26,848.0432.544.596%
Vyškov53,110.0190.469.273%
Zlín15,116.9326.259.093%
Žďár nad Sázavou211,879.7641.247.095%