We recommend that you use a national version →→→
Rychlost:T-MOBILE - Mobilní připojení

T-MOBILE - Mobilní připojení

Tarify připojení Mobilní připojení

OznačeníPočetOdezvaDown kbit/sUp kbit/sStabi-
lita %
naměřená / nominální
EDGE3702,5 ms2878 / 2361147 / 11890%
GPRS1214,0 ms4525 / 85197 / 8564%
Internet 4G Basic376,0 ms5370 / 2561220 / 25661%
Internet 4G Premium1243,5 ms4562 / 1024397 / 102490%
Internet 4G Standard7245,4 ms3047 / 512195 / 51289%
Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingStabilitaPočet testů

Statistika připojení dle okresů

Statistika připojení Mobilní připojení poskytovatele T-MOBILE pro všechny tarify. Statistiku pro jednotlivé tarify můžete získat na stránce tarifu.

Okres Hodnocení
dle down
Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Stabi-
lita
- nevyplněno -62812,557.52,510.158.266%
Benešov118,275.92,081.816.091%
Beroun49,419.2740.230.094%
Brno-město56,069.81,119.362.660%
Brno-venkov12,857.8207.451.090%
Břeclav14,722.4305.943.091%
Domažlice643,016.9190.944.786%
Frýdek-Místek1011,514.2947.155.874%
Hradec Králové26,969.43,181.546.093%
Jičín22,086.2258.662.017%
Jihlava121,538.51,861.078.076%
Karviná24,005.3154.251.546%
Kladno310,385.51,160.861.352%
Klatovy12,998.9197.847.075%
Litoměřice121,549.71,100.646.094%
Louny250,770.71,722.343.592%
Mělník48,066.5556.937.094%
Mladá Boleslav17,690.5345.377.070%
Most12,721.6202.161.027%
Nový Jičín14,276.9253.446.090%
Nymburk611,361.4959.742.092%
Olomouc121,488.12,067.144.094%
Ostrava49,490.0856.365.587%
Pelhřimov11,711.2103.179.090%
Plzeň-jih17,663.4396.048.095%
Praha hl.m.914,532.41,699.966.262%
Praha-východ59,228.3690.842.092%
Praha-západ39,712.43,525.625.384%
Rychnov nad Kněžnou18,626.3429.229.092%
Semily16,874.5427.431.032%
Sokolov36,697.2411.356.388%
Svitavy121,394.31,932.433.095%
Šumperk22,649.7263.862.012%
Tachov18,382.4360.245.087%
Trutnov13,034.8200.662.096%
Třebíč213,141.91,131.0127.076%
Ústí nad Labem31,954.2775.2504.730%
Vyškov14,321.2310.148.097%
Znojmo121,982.62,055.549.091%