We recommend that you use a national version →→→
Rychlost:T-MOBILE - DSL/ADSL

T-MOBILE - DSL/ADSL

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingStabilitaPočet testů

Statistika připojení dle okresů

Statistika připojení DSL/ADSL poskytovatele T-MOBILE pro všechny tarify. Statistiku pro jednotlivé tarify můžete získat na stránce tarifu.

Okres Hodnocení
dle down
Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Stabi-
lita
- nevyplněno -68677,025.61,614.889.862%
Benešov195,163.01,129.270.770%
Beroun375,409.61,844.7143.453%
Blansko94,797.5438.0147.148%
Brno-město627,800.91,073.772.868%
Brno-venkov178,563.7940.6113.858%
Bruntál154,570.1533.773.474%
Břeclav63,091.9354.569.537%
Česká Lípa126,276.2620.9122.863%
České Budějovice64,401.71,015.4111.764%
Český Krumlov610,746.91,632.383.567%
Děčín52,199.8199.8173.251%
Domažlice97,413.71,446.558.461%
Frýdek-Místek258,088.81,146.887.072%
Havlíčkův Brod68,184.51,656.487.563%
Hodonín21,560.1259.4326.060%
Hradec Králové257,016.4824.577.873%
Cheb44,691.7231.3290.568%
Chomutov58,889.51,596.354.285%
Chrudim510,073.21,350.3108.274%
Jablonec nad Nisou2510,953.4708.963.269%
Jeseník13,480.82,058.251.091%
Jičín910,783.0986.768.179%
Jihlava47,461.0373.341.377%
Jindřichův Hradec35,179.0317.247.056%
Karlovy Vary248,694.51,078.795.878%
Karviná286,765.1604.568.283%
Kladno107,927.9909.265.963%
Klatovy115,467.62,152.279.165%
Kolín136,004.9314.0105.369%
Kroměříž97,381.8893.8114.260%
Kutná Hora93,575.9741.679.357%
Liberec207,437.9866.6230.363%
Litoměřice105,526.4762.8235.854%
Louny445,255.1950.294.352%
Mělník275,767.8991.289.370%
Mladá Boleslav78,044.9933.2218.153%
Most145,624.32,538.076.144%
Náchod285,624.9358.3104.163%
Nový Jičín673,547.8407.2111.838%
Nymburk511,393.61,563.095.868%
Olomouc336,223.7772.384.164%
Opava175,371.5615.884.963%
Ostrava366,114.3638.0110.059%
Pardubice179,350.31,215.397.956%
Pelhřimov33,829.6254.352.770%
Písek44,518.1800.6134.550%
Plzeň-jih117,232.21,427.0107.658%
Plzeň-město174,671.6944.356.368%
Plzeň-sever136,153.71,225.396.331%
Praha hl.m.2837,589.12,048.370.967%
Praha-východ372,202.8362.4344.034%
Praha-západ245,969.82,502.775.372%
Prachatice121,933.62,055.748.091%
Prostějov185,525.0375.8102.956%
Přerov109,908.5874.1112.265%
Příbram124,578.6747.0134.665%
Rakovník108,978.71,483.8100.358%
Rokycany310,872.0971.744.391%
Rychnov nad Kněžnou194,904.1545.463.558%
Semily912,730.01,138.197.970%
Sokolov48,047.71,220.566.876%
Strakonice52,814.659.8147.637%
Svitavy88,521.2684.3105.867%
Šumperk216,471.91,029.482.373%
Tábor36,758.72,230.4358.740%
Tachov38,335.6937.240.394%
Teplice53,674.8325.2115.460%
Trutnov106,387.4710.370.075%
Třebíč83,096.31,535.6102.351%
Uherské Hradiště105,594.4685.0130.042%
Ústí nad Labem165,745.7729.775.457%
Ústí nad Orlicí316,588.3836.8147.060%
Vsetín205,705.4362.992.977%
Vyškov126,429.7753.148.852%
Zlín205,023.11,157.6163.655%
Znojmo83,325.4220.8272.145%
Žďár nad Sázavou93,845.0407.2153.134%