We recommend that you use a national version →→→
Rychlost:T-MOBILE - DSL/ADSL

T-MOBILE - DSL/ADSL

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingStabilitaPočet testů

Statistika připojení dle okresů

Statistika připojení DSL/ADSL poskytovatele T-MOBILE pro všechny tarify. Statistiku pro jednotlivé tarify můžete získat na stránce tarifu.

Okres Hodnocení
dle down
Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Stabi-
lita
- nevyplněno -71656,760.61,561.495.661%
Benešov265,404.91,011.970.270%
Beroun305,932.22,228.1159.653%
Blansko104,422.0400.3164.447%
Brno-město697,467.41,054.479.364%
Brno-venkov267,789.9971.0122.460%
Bruntál154,552.3391.989.871%
Břeclav75,635.0549.769.044%
Česká Lípa125,960.3719.8126.462%
České Budějovice73,769.21,121.1110.965%
Český Krumlov610,746.91,632.383.567%
Děčín41,666.1242.9208.042%
Domažlice127,324.11,208.372.958%
Frýdek-Místek259,038.11,154.590.471%
Havlíčkův Brod58,898.51,267.689.857%
Hodonín21,560.1259.4326.060%
Hradec Králové217,149.8878.872.067%
Cheb22,479.524.5546.543%
Chomutov65,790.11,036.357.270%
Chrudim414,793.41,159.050.093%
Jablonec nad Nisou2710,695.6711.863.970%
Jičín1010,089.2920.288.379%
Jihlava47,461.0373.341.377%
Jindřichův Hradec35,179.0317.247.056%
Karlovy Vary227,546.61,000.7136.068%
Karviná316,338.3658.261.785%
Kladno98,042.6774.266.064%
Klatovy135,145.91,918.7152.661%
Kolín165,757.1292.6125.165%
Kroměříž106,482.1777.7111.655%
Kutná Hora73,193.6444.054.462%
Liberec177,831.2889.4258.568%
Litoměřice95,295.9808.6258.650%
Louny365,067.7819.281.449%
Mělník217,250.81,213.683.464%
Mladá Boleslav69,067.21,074.6234.858%
Most46,168.8818.865.058%
Náchod296,124.1381.774.074%
Nový Jičín673,631.1406.8112.840%
Nymburk810,501.51,472.282.073%
Olomouc346,093.5732.291.462%
Opava155,687.0639.991.759%
Ostrava415,797.8594.6109.958%
Pardubice187,922.11,049.6104.953%
Pelhřimov33,829.6254.352.770%
Písek44,518.1800.6134.550%
Plzeň-jih86,635.91,483.1132.556%
Plzeň-město184,999.4926.555.769%
Plzeň-sever136,153.71,225.396.331%
Praha hl.m.2546,867.91,677.677.866%
Praha-východ422,624.1370.8345.435%
Praha-západ235,932.41,801.677.871%
Prachatice121,933.62,055.748.091%
Prostějov155,708.4388.5115.856%
Přerov911,558.41,187.958.682%
Příbram105,171.4785.9131.770%
Rakovník88,510.91,311.0112.954%
Rokycany213,054.91,217.150.090%
Rychnov nad Kněžnou174,954.5514.764.557%
Semily1111,082.3972.2140.866%
Sokolov58,321.21,071.363.088%
Strakonice43,508.765.4166.547%
Svitavy107,603.9568.5109.265%
Šumperk286,095.7963.897.667%
Tábor46,135.81,743.0281.544%
Tachov16,877.1431.942.093%
Teplice63,885.3322.5104.565%
Trutnov106,117.5688.994.966%
Třebíč63,338.11,279.099.044%
Uherské Hradiště125,532.8662.6131.348%
Ústí nad Labem165,745.7729.775.457%
Ústí nad Orlicí277,363.9970.6139.460%
Vsetín215,855.5371.392.977%
Vyškov106,251.2842.349.447%
Zlín214,512.71,065.9178.754%
Znojmo83,325.4220.8272.145%
Žďár nad Sázavou64,439.8518.2106.834%