We recommend that you use a national version →→→

Podpořte rychlost.cz

umístěním odkazu nebo ikonky na svůj web.

RYCHLOST.CZ - test připojení internetu, databáze internetového připojení, diskuzní fórum
HTML kódy zde po kliknutí.
Rychlost:T-MOBILE - DSL/ADSL

T-MOBILE - DSL/ADSL

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingStabilitaPočet testů

Statistika připojení dle okresů

Statistika připojení DSL/ADSL poskytovatele T-MOBILE pro všechny tarify. Statistiku pro jednotlivé tarify můžete získat na stránce tarifu.

Okres Hodnocení
dle down
Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Stabi-
lita
- nevyplněno -17867,543.61,319.584.910%
Benešov95,684.5491.282.00%
Beroun510,506.81,186.551.40%
Blansko36,965.4677.354.70%
Brno-město4012,750.82,611.370.35%
Brno-venkov1910,413.51,035.377.80%
Bruntál42,317.5143.487.00%
Břeclav410,599.31,133.2109.30%
Česká Lípa76,467.6481.252.90%
České Budějovice611,608.71,231.866.20%
Český Krumlov45,149.2657.381.80%
Děčín77,017.9589.248.77%
Domažlice453,807.3269.357.20%
Frýdek-Místek366,621.9614.063.21%
Havlíčkův Brod55,678.9506.444.23%
Hodonín54,810.2330.545.247%
Hradec Králové108,345.8759.954.48%
Cheb110,099.1444.528.00%
Chomutov119,668.82,075.662.00%
Chrudim34,106.3231.7241.70%
Jablonec nad Nisou35,205.0298.147.00%
Jičín44,972.9482.948.80%
Jihlava67,800.51,076.5220.54%
Karlovy Vary157,878.5711.161.66%
Karviná197,856.61,764.449.70%
Kladno1511,165.31,381.768.18%
Klatovy28,034.8443.044.00%
Kolín121,705.62,061.839.00%
Kroměříž109,028.8825.273.30%
Kutná Hora21,590.6672.9299.50%
Liberec147,765.8894.260.67%
Litoměřice78,756.6687.543.94%
Louny147,853.0685.853.40%
Mělník85,852.1484.169.97%
Mladá Boleslav94,742.7235.653.00%
Most12,108.9254.150.00%
Náchod395,897.3477.4119.82%
Nový Jičín63,723.5706.172.511%
Nymburk66,902.1342.059.50%
Olomouc257,416.8614.3106.612%
Opava104,295.2388.9188.73%
Ostrava147,708.3384.562.80%
Pardubice811,709.51,478.863.40%
Pelhřimov22,338.9212.261.50%
Písek16,699.8345.140.00%
Plzeň-jih49,892.8784.645.30%
Plzeň-město57,133.4454.250.20%
Plzeň-sever42,265.4362.438.532%
Praha hl.m.1307,611.91,159.457.48%
Praha-východ1010,143.9758.954.519%
Praha-západ178,624.21,084.660.87%
Prostějov11,461.2314.245.00%
Přerov25,750.4317.159.00%
Příbram52,234.7252.672.08%
Rakovník25,446.8382.530.50%
Rokycany22,731.9281.6113.00%
Rychnov nad Kněžnou56,594.3425.158.80%
Semily33,299.6210.250.70%
Sokolov212,335.21,232.973.00%
Svitavy127,249.6554.849.41%
Šumperk911,014.5726.1110.80%
Tábor12,706.2430.238.077%
Tachov610,547.71,445.748.80%
Teplice65,174.5321.8145.20%
Trutnov59,224.4899.765.60%
Třebíč57,696.0667.586.60%
Uherské Hradiště912,056.51,109.850.710%
Ústí nad Labem44,743.8337.466.320%
Ústí nad Orlicí87,083.2583.6137.40%
Vsetín55,428.4375.051.80%
Vyškov203,212.3180.5171.04%
Zlín297,984.3753.3280.15%
Znojmo69,131.01,254.052.20%
Žďár nad Sázavou214,531.5436.8108.59%