We recommend that you use a national version →→→
Rychlost:T-MOBILE - DSL/ADSL

T-MOBILE - DSL/ADSL

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingStabilitaPočet testů

Statistika připojení dle okresů

Statistika připojení DSL/ADSL poskytovatele T-MOBILE pro všechny tarify. Statistiku pro jednotlivé tarify můžete získat na stránce tarifu.

Okres Hodnocení
dle down
Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Stabi-
lita
- nevyplněno -51906,456.71,463.198.147%
Benešov315,144.5430.073.346%
Beroun163,266.0403.5119.917%
Blansko54,350.3320.4219.626%
Brno-město474,444.5709.491.035%
Brno-venkov228,381.91,108.1107.463%
Bruntál53,055.7191.1136.653%
Břeclav916,630.91,489.059.669%
Česká Lípa95,794.5600.2106.659%
České Budějovice76,717.61,141.060.471%
Český Krumlov56,203.2704.0189.824%
Děčín38,555.0940.286.060%
Domažlice297,002.9512.770.824%
Frýdek-Místek387,625.0675.165.436%
Havlíčkův Brod65,356.71,375.0103.248%
Hodonín45,501.9389.748.014%
Hradec Králové183,020.2547.3110.920%
Chomutov44,370.71,214.367.041%
Chrudim613,087.66,572.665.735%
Jablonec nad Nisou79,992.9698.760.051%
Jeseník110,133.2407.349.00%
Jičín86,556.01,554.8139.647%
Jihlava85,710.6606.7138.650%
Jindřichův Hradec34,724.4238.169.372%
Karlovy Vary194,990.6694.7165.941%
Karviná593,083.8744.758.214%
Kladno1011,923.11,126.774.526%
Klatovy64,097.9638.2281.851%
Kolín146,144.5524.6100.134%
Kroměříž177,922.8856.688.529%
Kutná Hora43,304.21,108.873.353%
Liberec224,451.4445.877.726%
Litoměřice44,341.3251.769.023%
Louny45,397.3632.357.349%
Mělník168,236.71,380.764.655%
Mladá Boleslav65,981.9492.290.236%
Most43,189.7753.974.353%
Náchod307,102.9524.873.834%
Nový Jičín188,549.7850.570.243%
Nymburk99,330.71,020.968.847%
Olomouc475,530.6438.074.724%
Opava309,437.81,391.7114.960%
Ostrava426,493.8855.770.940%
Pardubice123,814.5968.3106.140%
Písek17,556.3443.049.094%
Plzeň-jih45,384.31,688.261.051%
Plzeň-město127,266.3846.166.560%
Plzeň-sever84,228.31,570.555.325%
Praha hl.m.2065,239.4999.871.640%
Praha-východ226,367.01,127.4129.146%
Praha-západ156,891.71,402.271.537%
Prachatice44,225.2434.0224.016%
Prostějov65,229.9696.3125.348%
Přerov104,274.7726.9126.332%
Příbram51,762.7245.598.436%
Rakovník45,856.72,002.464.042%
Rokycany2630.0832.3101.50%
Rychnov nad Kněžnou135,866.9816.0118.152%
Semily610,215.1871.5138.328%
Sokolov65,052.4284.965.353%
Strakonice1139.440.8257.00%
Svitavy125,449.6413.7103.429%
Šumperk257,910.0798.686.255%
Tábor53,994.5259.5106.051%
Tachov22,761.61,121.261.522%
Teplice57,042.01,118.760.255%
Trutnov167,542.0905.2129.634%
Třebíč21,783.5294.5205.042%
Uherské Hradiště85,988.0499.0141.947%
Ústí nad Labem58,372.7927.561.237%
Ústí nad Orlicí89,122.51,186.764.067%
Vsetín175,116.51,260.474.368%
Vyškov76,706.81,759.576.141%
Zlín228,127.8877.1104.535%
Znojmo67,100.1702.067.824%
Žďár nad Sázavou184,209.6462.999.339%