We recommend that you use a national version →→→
Rychlost:T-MOBILE - DSL/ADSL

T-MOBILE - DSL/ADSL

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingStabilitaPočet testů

Statistika připojení dle okresů

Statistika připojení DSL/ADSL poskytovatele T-MOBILE pro všechny tarify. Statistiku pro jednotlivé tarify můžete získat na stránce tarifu.

Okres Hodnocení
dle down
Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Stabi-
lita
- nevyplněno -43746,702.81,494.492.542%
Benešov265,078.0435.782.835%
Beroun153,321.7337.6122.112%
Blansko36,851.5500.873.330%
Brno-město525,470.5804.487.627%
Brno-venkov1611,239.51,395.789.953%
Bruntál22,456.3140.782.543%
Břeclav1014,980.51,345.582.662%
Česká Lípa77,228.9549.479.964%
České Budějovice67,313.51,296.160.867%
Český Krumlov56,203.2704.0189.824%
Děčín38,555.0940.286.060%
Domažlice326,292.8460.265.415%
Frýdek-Místek407,291.3624.066.630%
Havlíčkův Brod57,982.01,455.188.435%
Hodonín45,501.9389.748.014%
Hradec Králové152,880.7510.4120.113%
Chomutov26,287.91,346.663.038%
Chrudim511,470.27,478.960.624%
Jablonec nad Nisou611,241.6672.354.347%
Jeseník110,133.2407.349.00%
Jičín96,142.21,431.0129.842%
Jihlava116,417.2830.8120.836%
Jindřichův Hradec34,724.4238.169.372%
Karlovy Vary216,099.2766.1119.737%
Karviná604,599.0828.357.67%
Kladno1312,339.81,174.770.520%
Klatovy35,878.2841.861.374%
Kolín106,500.5634.873.723%
Kroměříž187,849.8832.486.027%
Kutná Hora23,396.32,065.094.544%
Liberec224,451.4445.877.726%
Litoměřice54,899.8287.963.218%
Louny45,652.4403.353.824%
Mělník117,355.51,295.470.147%
Mladá Boleslav65,981.9492.290.236%
Most43,189.7753.974.353%
Náchod356,015.5451.8129.314%
Nový Jičín1310,634.81,081.863.627%
Nymburk711,264.61,039.969.938%
Olomouc455,699.9426.567.319%
Opava318,754.11,246.7109.354%
Ostrava376,821.1892.067.438%
Pardubice126,176.01,187.277.840%
Písek27,128.1394.144.547%
Plzeň-jih68,106.31,530.155.534%
Plzeň-město117,233.5867.373.049%
Plzeň-sever84,006.51,531.851.625%
Praha hl.m.1935,507.41,011.473.736%
Praha-východ197,538.11,312.359.549%
Praha-západ166,842.21,202.672.021%
Prachatice44,225.2434.0224.016%
Prostějov65,229.9696.3125.348%
Přerov94,170.2582.1133.126%
Příbram51,762.7245.598.436%
Rakovník2645.9447.074.525%
Rokycany2630.0832.3101.50%
Rychnov nad Kněžnou135,866.9816.0118.152%
Semily413,489.01,194.440.518%
Sokolov54,348.3255.668.445%
Svitavy136,692.1576.686.418%
Šumperk188,541.5801.470.448%
Tábor43,926.4254.1120.050%
Tachov47,595.31,127.054.511%
Teplice66,705.0963.867.230%
Trutnov158,037.4965.5117.036%
Třebíč23,480.4212.9176.00%
Uherské Hradiště711,623.91,090.984.441%
Ústí nad Labem58,372.7927.561.237%
Ústí nad Orlicí87,765.91,007.861.356%
Vsetín184,882.31,209.770.955%
Vyškov86,689.21,588.472.536%
Zlín209,810.21,057.580.734%
Znojmo67,100.1702.067.824%
Žďár nad Sázavou194,347.6459.896.637%