We recommend that you use a national version →→→
Rychlost:T-MOBILE - DSL/ADSL

T-MOBILE - DSL/ADSL

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingStabilitaPočet testů

Statistika připojení dle okresů

Statistika připojení DSL/ADSL poskytovatele T-MOBILE pro všechny tarify. Statistiku pro jednotlivé tarify můžete získat na stránce tarifu.

Okres Hodnocení
dle down
Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Stabi-
lita
- nevyplněno -68187,362.31,530.782.063%
Benešov149,494.72,121.765.083%
Beroun208,009.3877.563.582%
Blansko811,327.81,681.097.457%
Brno-město787,653.9902.769.463%
Brno-venkov369,584.92,079.751.969%
Bruntál711,729.13,226.651.390%
Břeclav74,387.8650.855.154%
Česká Lípa97,829.2695.989.963%
České Budějovice510,697.88,059.259.084%
Český Krumlov55,039.6950.5168.250%
Děčín128,838.8716.543.789%
Domažlice126,601.61,008.764.163%
Frýdek-Místek305,323.5602.885.368%
Havlíčkův Brod58,140.4819.6197.474%
Hodonín68,150.7797.2104.568%
Hradec Králové297,201.62,387.463.162%
Cheb23,822.8300.445.047%
Chomutov54,988.9691.2103.058%
Chrudim44,219.01,206.2132.339%
Jablonec nad Nisou129,303.06,245.5168.872%
Jeseník16,863.4335.936.097%
Jičín44,665.1950.3103.547%
Jihlava115,762.4918.3135.543%
Jindřichův Hradec124,118.8232.899.374%
Karlovy Vary204,248.6396.268.263%
Karviná112,844.4272.594.854%
Kladno225,271.5495.2117.551%
Klatovy14,298.4143.546.041%
Kolín85,459.2510.0104.843%
Kroměříž199,197.31,073.268.269%
Kutná Hora78,562.1716.072.378%
Liberec466,005.0542.669.571%
Litoměřice116,762.5938.595.064%
Louny265,595.5706.969.336%
Mělník287,776.9777.290.267%
Mladá Boleslav227,052.23,398.786.668%
Most56,821.0685.375.289%
Náchod267,531.3530.459.673%
Nový Jičín194,749.8484.5112.153%
Nymburk65,636.0529.680.744%
Olomouc367,893.5848.965.079%
Opava185,727.1694.386.867%
Ostrava386,406.6639.572.262%
Pardubice265,932.4808.181.558%
Pelhřimov144,062.61,342.7160.547%
Písek79,672.7887.385.472%
Plzeň-jih1612,402.84,972.753.882%
Plzeň-město1812,765.71,234.196.371%
Plzeň-sever511,276.51,002.846.489%
Praha hl.m.2717,912.11,574.464.071%
Praha-východ216,512.4870.075.461%
Praha-západ295,871.2895.453.973%
Prostějov55,600.7346.297.476%
Přerov94,484.8721.1149.365%
Příbram64,506.2447.647.872%
Rakovník65,974.3693.051.867%
Rokycany812,648.41,264.7189.350%
Rychnov nad Kněžnou169,640.4701.160.669%
Semily67,079.51,749.777.562%
Sokolov34,434.1857.088.762%
Strakonice85,028.61,245.0102.639%
Svitavy134,827.1395.494.778%
Šumperk87,892.6555.383.157%
Tábor1209.250.5260.00%
Tachov611,660.11,483.354.873%
Teplice104,972.9560.1136.861%
Trutnov99,629.01,273.595.972%
Třebíč27,197.3390.545.065%
Uherské Hradiště136,474.51,033.5119.671%
Ústí nad Labem94,118.91,026.174.971%
Ústí nad Orlicí243,420.5389.7108.652%
Vsetín196,689.2889.181.063%
Vyškov92,941.6347.1245.435%
Zlín315,928.5979.7180.468%
Znojmo913,348.21,609.653.376%
Žďár nad Sázavou64,306.2313.837.384%