bluetooh

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

kdo poradí jak sesiťovat pc s pc přes bluetooh

 
od The_ERROR
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

No to záleží, jakou značku BT máš. Já mám třeba od Gygabyte a ten má Ovladač a obslužný SW zároveň - BlueSoleil a ten už v sobě má přímo integrovanou funkci LAN access, takže tady je to uplně v pohodě. Pokud vím ale tak wXP mají jakžtakž solidní ovladače.

 
od The_ERROR
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

V první řadě je potřeba je bluetooth adaptér. Ty vyrábí poměrně dost výrobců a jejich výrobky se dost liši co do kvality tak i jak dobré mají ovladače. A právě od nich se vše odvíjí. Pokud mají kvalitní ovladače jako třeba Gigabyte, tak jde vše jako po drátkách (nebo spíše po vzduchu 8) ) protože ovladače co jsou k němu dodávané to umí jen za pomoci několika kliknutí. U těch co mám já je okno ve kterém vyledáš všechna bluetooth zařízení v dosahu, potom klikneš na to zařízení a buď se připojí on k tobě pomocí služby, která se nazývá LAN access service (a můžeš takhle propojit několik sití dohromady) a nebo se jen propojíte navzájem za pomocí Personal Area Networking service Otázkou je, jestli právě takové vlastníš.... Já jo, takže jsem naprosto ve všem vysmátý!!!! :D Nicméně ovladače samotných WXP prý také nejsou špatné, ale proč bych je používal, když mám lepší....

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.